Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! (Számotokra) lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! (Számotokra) lehetnek egy túlsúlyos nőnek olyan tulajdonságai, amik miatt mégis "szóbajöhet" vele kapcsolat?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 16. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
akaraterő, terv a fogyásra
2016. ápr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Pl elkezdett edzeni.

(Nalam legalabbis)

2016. ápr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehetnek,de nem mindegy,hogy milyen mértékű a túlsúly.
2016. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze :D A kizáró okok nálam a belsőből adódnak. Pl exprosti, házisárkány, kitartott lusta királylány stb. Ha tud szeretni van humora és alapvetően kedves akkor már jó esélyei vannak. Külsőre pedig a túlsúly nem egyenlő a kövérrel ráadásul ettől még lehet pl szép az arca is meg millió egyéb dolog ami miatt vonzó lehet.
2016. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

volt már molett barátnőm, pedig alapjában véve sportos pasi vagyok, és a sportos nőket szeretem, és pont egy olyan lányt ütött ki a nyeregből, aki vékony volt.


Persze, a túlsúly szó sok mindent takarhat +10 kilótól a +80 kilóig, szóval ez elég relatív

2016. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Nincs. Számomra nincs.
2016. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
persze miért ne?!én pl minden nőben látok valami szépet.furcsa ezt mondani de szinte kivétel nélkül,minden nőben van valami szeretni való ,szép,dolog.az más kérdés hogy ki az még aki ezt látja?többször elgondolkoztam már rajta hogy ez mitöl lehet?nem tudom.
2016. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sok helyes fiút ismerek,akinek molettebb barátnője van.Szóval szerintem ez nem lehet gond.Egy hosszútávú kapcsolatban a belső tulajdonságok dominálnak,illetve szerintem egy túlsúlyos lány is lehet csinos, értelmes,aranyos,vicces stb.
2016. ápr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En ismerek valakit, aki temperamentumos. Alig tudja levakarni magarol a hapsikat.
2016. ápr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Igen, a pénze. Férfiak mesélték ezt és ismerek is több ilyen párt.
2016. ápr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!