Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oszlassam el a fejem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oszlassam el a fejem felett a felhőket?

Figyelt kérdés

A párommal úgy érzem, h mostanság nagyon össze-vissza van a kapcsolatunk. Sokszor az az érzésem, h nem is szeret olyannyira, mint ahogy ő azt állítja. Néha megcáfolja ezeket a kijelentéseket a viselkedésével, beszólásaival és mostanra érzelmileg nagyon a padlón vagyok, nem tudok benne bízni. A hangulatom a béka feneke alatt van, sehogy sem tudom magam jobb kedvre deríteni. Hogy miért nem beszélek erről a páromnak? Beszéltem vele. Természetesen megnyugtatott, h nincs okom az aggodalomra, én vagyok számára a tökéletes stb. de mégis.. Pár napig oké minden, aztán jön valami beszólás amivel újra elszomorít... Magamban is már kerestem a hibát, mivel én sem vagyok tökéletes. Próbáltam, h nem vettem komolyan de nem segített. Erről már beszéltünk a héten, ismét a nyugtató "semmi gond nincs szívem, nagyon szeretlek, tényleg!" mondatok, de bennem mégis a nyomok megmaradtak... :( Van, h a súlyommal piszkálódik, ami tudja jól, h engem is zavar és igyekszem is tenni azért, h formálódjak (Mert igen, csak formálódnom kell). Pár napja reggel mikor felkeltünk, akkor megkérdezte, h megyünk-e edzeni, amire annyit mondtam, h ma lusta vagyok, erre jött a szöveg: így nem fognak lemenni a sonkák rólad. Nevetve mondta, de nekem rosszul esett...

Ma ha újra felhoznám neki a dolgot, akkor már az van, h megint mániázok a hülyeségeken, vagy h ő már még 1x nem akarja ugyan azt leírni. Hogyan tovább? Jobb lenne ha pár napig nem beszélnénk egymással? Valaki tudna valamit tanácsolni?


2016. ápr. 22. 20:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Jaj és még valami.

A szexuális életünkben annyi az ízlés eltérése, h én nem szeretem az anál-szexet, ő viszont igen! Én ha rászánom magam, akkor is csak azt engedem meg,h az újával játsszon, mást nem! Egyszerűen nem vonz a dolog még akkor sem, ha nem volt rossz tapasztalatom és ezt már mondtam is neki, de van, h nem 1x próbálja rám erőszakolni a dolgot... Múltkor az a beszólása volt szex közben, h : "Tudod mit szoktam mondani; amelyik macska jól van tartva az nem megy át a szomszédba enni", majd kérdeztem tőle, h ez fenyegetés? Nevetett, h nem dehogy. Kegyetlenül rosszul esett..

2016. ápr. 22. 21:09
 2/16 anonim ***** válasza:

Az én barátnőmet is évekig fűztem és végül belement. Azóta majdnem minden alkalommal ott van a repertoárban...


Ha ő elmondja, hogy van egy vágya, amit komolyan gondol, akkor neked is igen komolyan kell gondolnod, ha meg sem próbálod teljesíteni a vágyát pusztán azzal az indokkal, hogy "téged ez nem vonz kicsit sem".

Igen, a rossz hozzáállásodra célzok.

2016. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ja, még valami.

Kétségeid ne legyen afelől, hogy minden női válasz alattam ki fogja nyalni a segged és uszít majd, hogy hagyd el a srácod.

Természetesen a más fas.ával verik a csalánt.

Te döntöd el, hogy mennyire adsz nekik hitelt.


A férfi válaszolók még ennél is rosszabbak lesznek, mert kb kis nőimádó angyalkának fogják beállítani magukat, ezzel is elhintve benned a gondolatot, hogy a srácod egy gonosz fa.z.

Az ő hitelességüket is ajánlatos megkérdőjelezni.

2016. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A baratod erzelmileg eretlen es manipulativ. Egy ilyen ember mellett orokre a fejed felett maradnak a felhok.


Ha folyamatosan szomoru vagy a kapcsolatod miatt, az annak a jele hogy ideje elengedni.

2016. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Pff, na én ezen akadtam ki, mikor írtad ezt a nem megy a macska a szomszédba dolgot... Ha neki ennyire fontos az anál, akkor keressen egy k**vát, aki majd engedni. És én nem értek azzal egyet, hogy a kedvéért kipróbálhatnád, mert vannak dolgok, amiket igen, de az anál pont nem ez a kategória. Aki undorodik és fél tőle, arra nem lehet ilyet ráerőltetni. Az teljesen más lenne, ha mondjuk kikötözést szeretne vagy szerepjátékot. A súlyoddal sem kellene állandóan viccelődnie... :/
2016. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A szexben minden mast megkap az analon kivul! Kotozesek stb. Szoval nem is hiszem azt, h szurke lenne a szexualis eletunk, csak ezzel nagyon eroszakoskodik... #1: Ha valaki ki all mellettem, ha nem, de ezt te sem gondolhattad komolyan, h az egyik fel csak azert csinaljon olyat a masik miatt ami nem teszi mindket felt boldogga, csak az egyiket? Nem vagyok onzo, ne erts felre! Minden masban benne vagyok, csak ennek az egynek vagyok ellen... Es nem hiszem, h ez annyira fontos dolog, h igy kell viselkedni. Szerintem a szerelem, a kapcsolat a KOLCSONOS tiszteletrol is szol. Szoval ha en valamit nem szeretek, akkor azt a masik elfogadja es megerti. En ugyan igy vagyok forditva; amit o nem szeret, azt en se eroszakolom ra mert tudom, h nem teszi ot boldogga es nem adna szivbol...

4# a macskas dolgon ugy meg most is ki vagyok mert ez eros beszolas volt tole, amit sosem gondoltam volna... Mint egy fenyegetes.

2016. ápr. 23. 02:29
 7/16 A kérdező kommentje:
Ja es tovabba #1: Legkozelebb azert olvasd el pontosabban amit irtam, mert abban benne volt, h ha RASZEDEM MAGAM, akkor annyit megengedek neki, h az ujaval/ujaival, szoval nem johetsz nekem azzal, h meg csak eselyt sem adok a dolognak, mert ez is egyfajta esely, de nekem akkor sem jon be... Szerintem ezt nem is kell tovabb ragozni! :)
2016. ápr. 23. 02:33
 8/16 anonim ***** válasza:

Gondolom úgy értetted, hogy ráveszed magad. Nem lényeg :)


Azt kell mondjam, nincs igazad.

Van egy aduász dumátok a kölcsönös tiszteletről, másikra való rá nem kényszerítésről és ezt szabadon használjátok bármelyik szinten. Valaki, aki pl. rendszeresen csinálja 3 férfivel ugyanerre hivatkozik, mikor felvetik neki, hogy csinálja már néggyel.

Van, aki a szájába nem venné a fas.t és ugyanezzel a dumával jön.

Sőt, mintha számunkra az egész párkapcsolatban soha nem lenne semmi, amit nem erőltettek ránk... vicces vagy :)


A másik standard női érv, a kompromisszum, valahogy nem jön elő most, ez is tök érdekes.

Pl. a havonta egy anál, semmi több.

De persze te úgy ítéled el a dolgot, hogy sosem próbáltad, miközben úgy szereti a dolgot, hogy próbálta.


Az az érved, hogy bedughatja az ujját, meg szimplán nevetségesen irreleváns.

Értem én, hogy félsz, de inkább használd a legékesebb női feature-t és "beszélj" a srácoddal erről.

Legalább imitáld, hogy nyitott vagy vagy hazudd azt, hogy próbáltad és nagyon fájt, de így, erre hivatkozni, hogy "engem ez kicsit sem izgat", hát ehhez pofa kell, főleg, ha utána hivatkozol odaadásra, tiszteletre, de a szöveged alapján meghíztál, hajlandóságod nincs leadni a felesleget, az ágyban prűd vagy... én jóval óvatosabb lennék a helyedben.


Még valami. Az én szavaim feléd durvák és tán bántóak, de én vagyok itt az egyedüli, aki nem elfogult az irányodban. Én elhiszem, hogy te mindig képes leszel megmagyarázni magadnak bármit, amit épp nem akarsz, legyez az most az anál, holnap a védekezés, holnapután a sminkelés, edzés,stb., de te is tudod, hogy ezek a magyarázatok csak téged nyugtathatnak meg, akinek szól, azt kicsit sem.

2016. ápr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
En nem fogok veled osztozni  En ugy erzem, h nagyon sokat teszek/tettem bele ebbe a kapcsolatban es nem hiszem, h 1 dolog ami engem nem vonz es amit mas kedveert sem fogok magamra kenyszeriteni azzal onzo ember lennek! Hidd el, sok olyan dolognak adtam be a derekamat, amik annyira nem mozgatnak meg, de tudom, h neki tetszik! Most ha ez miatt az 1 dolog miatt hagyna el, akkor menjen :) Mindenkinek mas a nezete a kapcsolatrol! Te ezek szerint ha a baratnod nem adja be a derekat olyanba, amit o nem szeretne akkor mar szamodra o nem eleg jo hozzad es onzonek titulalnad! Elfogadom a kritikadat es a velemenyedet, de ahany ember annyi kapcsolat es nezet! Koszi! :)
2016. ápr. 23. 09:46
 10/16 anonim ***** válasza:

#8 Csak hogy legyen viszonyítási alapod.

Voltam hasonló szituban, mint a kérdező. Első párom volt az illető srác, fejébe vette, hogy ő majd engem mindenre megtanít, amit tudnom kell az ágyban. Viszont nulla türelemmel tette ezt.

Ha valamire nemet mondtam, rögtön berágott, hogy ő még soha nem akart nekem rosszat, és levágta kb. ugyanezt a dumát, mint te, hogy kipróbálás nélkül, meg kompromisszum, meg neki okozzak örömet.

Hát jó. Miután néhányszor ujjal próbálkozott, azt mondtam neki, hogy legyen, a kedvéért kipróbáljuk, mert szeretném boldoggá tenni, és tudom, hogy milyen vágyai vannak. Feszült voltam, fájt, egy hónapig vérzett utána a végbelem. Ő meg a felénél abbahagyta, és ott, abban a szituban, totál kiszolgáltatottan elküldött az anyámba, hogy milyen lehetetlen nő vagyok, szerinte én direkt befeszítek, hogy neki szar legyen, és nem igaz, hogy nem tudok normálisan élvezni, akkor minek mondtam, hogy csináljuk. Elhangoztak még a prűd és társai kijelentések is, holott soha semmire nem mondtam neki nemet előtte (utána is csak a hármas-négyes-többes szexre).


Gondolod, hogy egy hasonló szitu megoldaná a kérdező meg a párja problémáját? Mert én azt gondolom, hogy csak még nagyobb feszkó lenne belőle.


Kérdező,

Szerintem az semmiképp sem megoldás, ha nem beszéltek egymással. Én mindenképp felhoznám neki ezeket, hogy rosszul estek, mert könnyen lehet, hogy neki eszébe sem jut, hogy rosszat mondott, hiszen ahogy írtad, nevetett, viccnek szánja. Hogy saját példát mondjak: nálam is van egy kis túlsúly, párom szereti, engem viszont zavar. Mikor megölel, sokszor poénból megmarkolja a combom, oldalam, amit épp ér, és vidáman közli, hogy haha, sonka/husi. Eleinte én ezen mindig kiakadtam, mert tudom hogy van, tudja, hogy zavar, nem kell még közölnie is. Mikor meg jeleztem ezt felé, akkor pislogott, hogy miről beszélek, ő ezt kedveskedésnek gondolta, mert szereti, hogy ilyen vagyok. Azóta visszafogja magát, ritkábban csinálja, én meg megtanultam rajta mosolyogni is, mert még ha szarul is esik, tudom, hogy nem úgy gondolta, csak én feszülök be rajta. :)

Én ennyiért biztosan nem hagynám el, bár a macskás kijelentésed már erősen az érzelmi zsarolás határát karcolgatja, ezt is érdemes lenne szóba hoznod. Akkor is, ha ezzel csak "mániázol" a dolgon. Lehet, hogy női hülyeség az, hogy mindent meg kell beszélni, de ahhoz, hogy tovább tudj lendülni ezen, neked igenis szükséged van rá, vállald fel. Sokkal rosszabb, ha magadba fojtod aztán majd robban egyszer.

2016. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!