Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy most ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy most ez a srác mit akar tőlem? És ha folyton kérdezgeti, hogy bejövök neki, vagy milyen szerintem egy jó srác az ezt jelenti? Mikor akartok komolyabb kapcsolatot és mikor van az hogy csak egy d**ásra kell a csaj?

Figyelt kérdés

Képben vagyok, hogy bejövök a srácnak. Igyekszik a közelemben lenni; egy helyen dolgozunk, igyekszik "véletlenül" hozzámérni, pl. amikor átadott egy lapot, vagy véletlen "kicsit az útban vagyok" megfogja a vállam; igyekszik a kedvemre tenni, igyekszik a főnöknek jókat mondani rólam (ő amolyan "csoportvezető" a diákok körében, több éve a melóhelyen dolgozik míg én most kezdtem márciusban) és jó benyomást tenni a főnöknek mondani hogy "Timi ügyes"

Elkezdett most komolyabban edzeni; futás, trx, de inkább a szabadban edzz (bringa, futás) de izmokra is nagy hangsúlyt fektet. Csak a szabadban szívesebben van. Sportsérülése volt ősszel-télen, régebben is nagyon szeretett mozogni. Most újra elkezdett sportolni és mindig leírja nekem hogy "milyen jól ment ma" "érzem kezdek formába jönni" stb. Mintha el akarna kápráztatni.


Gyakran poénkodik is. Napi szinten beszélünk facebookon. Teló nagyon ritkán; ha van is, meló miatt (beosztás, egyéb dolgok ami a nagyfőnökkel kapcsolatos vagy ha üzenet van a nagyfőnöktől és sürgős, nem fb téma)

Na, a poénjai nagyon sokszor szexuális jellegűek. 25 vagy 26 éves lesz, egyetemet végzett, de nem a végzettségének megfelelően gondolkozik.


Bizonyos szempontból nagyon értelmes, okos (irodalom, matek, egyetemi tudás) de azért írom ebbe a kategóriába mert sztem csajok terén le van maradva 10 évvel...


mintha csak azt hinné, hogy a csajok csaj d__gásra meg s**pásra valók...

folyton kérdezi, bejövök-e, meg hogy nekem mi az ideális farokméret, meg hogy milyen srácok jönnek be nekem

tudom, hogy dugna.,. ez lejött. már 1 hónapja tudom.


de azt honnan tudom, hogy komolyabb kapcsolatot is szeretne velem?

Vagy ne is reménykedjek? Hülye lennék?

De akkor miért törődik velem ennyit? Mindig megkérdezi hogy vagyok... van hogy 1-2szer meséltem hogy itthon vannak veszekedések és mindig megkérdezi: "jó most otthon a helyzet? minden ok?" meg a főnöknek is igyekszik mondani mindig hogy ügyes vagyok...


megkérdi hogy jól vagyok-e mert mondtam múltkor beteg voltam, a torkom fájt + vírusos cucc...

megkérdi jól vagyok-e, már minden oké-e...


én nem értem...

most csak dugni akar vagy akar valami komolyabbat?


Amúgy ha facebookon nem válaszolok neki egy ideig (pl5 perc) ő magától mindig ír XD mindig feldob valami új témát..


mindig újrakezdi a témát.. tehát akar velem beszélgetni.. de most honnan tudjam hogy csak dugna (vagy szeretne egy szopást aztán hagyna a fenébe) vagy akar komolyabbat is?


Nekem most komolyabb kapcsolat kéne.. nemcsak 1 dugásra akarok kelleni valakinek.

Bejön amúgy, külsőre is, és ami nagyon tetszik az a személyisége inkább, nagyon különleges ember. Sokféle dolgot csinált már életében (tanulás, többminden és többféle meló) különleges a hozzáállása és a gondolkozása is az egyes dolgokkal kapcsolatban...


szerintetek? csak 1 dugásra kellenék vagy több is lehetne?

(én 22 és fél éves vagyok ő 25 vagy 26 lesz majd. Nem az a 10centi műkörmös, plázacicás csaj vagyok :D nem a 15 centi magassarkút viselő csaj, mások szerint csinos vagyok :) vékony testalkat, szőke haj)



2016. ápr. 23. 09:46
 1/1 anonim ***** válasza:
90%, hogy csak dugni akar.
2016. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!