Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondta, hogy nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondta, hogy nem lesz köztünk semmi, csókolóztam valaki mással, és kiakadt rám. Mi van?

Figyelt kérdés
Összejártunk rendszertelenül. Megmondta, hogy ebből több nem lesz. Amikor megkérdeztem, hogy érdekli-e, hogy ha lesz más, közölte, hogy nem. Látott csókolózni valakivel, hatalmas cirkuszt csinált, azt mondta, többet nem akar látni. Komolyan nem értem. Tényleg ennyire bonyolultak ezek a dolgok, mert már kezdem feladni! Volt valaki hasonló szituban? 21/L
2016. ápr. 23. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, voltam. Összejártam vele, de összejönni nem jött velem össze soha (neki adtam az ártatlanságomat). Mimdig csak igérgette. Aztán dobott. Mint egy rongyot ott hagyott letiltott mindenhonnan hogy ne zaklassam .AztánMegtudta, hogy smároltam mással, nagy cirkuszt csinált belőle, újra összejártunk. Aztán kiderült, hogy hónapok óta egy másik lányba szerelmes és végleg elhagyott.

Ne kövesd el azt a hibát amit én. Ha szeretne veled lenne. Felejtsd el még most amíg nem aláz meg teljesen.

2016. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Velem ő ezt már nem fogja megcsinálni, mert eleve másképp álltam hozzá (volt már nagyon nagyon rossz tapasztalatom). Tudom, hogy sosem leszünk együtt, inkább magából csinált hülyét. :D Szerencsére ebben minden barátunk egyetértett. Csak egyszerűen nem értem a férfiak logikáját, holott elvileg mi, nők vagyunk furák.
2016. ápr. 23. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!