Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolóztam vele pedig van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztam vele pedig van barátnője! Mit tehetünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy van egy férfi, aki igen közel lakik hozzám. Napi szinten beszélünk, akár személyesen is. :) Régen próbálkozott, de akkor nekem volt valakim, most pedig fordult a kocka... Úgy alakultak a dolgok, hogy együtt mentünk szórakozni és ott egész este együtt voltunk. Csókolóztunk, más nem történt. :) tényleg boldoggá tett az este, hiába nem volt szép dolog. Mondta, hogy jobban tetszem neki, mint a barátnője. Nos egyetlen kérdésem az lenne: Mit tegyek, hogy "engem válasszon"??

27 F, 21N


2015. nov. 2. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem hagyja ott a nőjét,semmit ne tegyél,mert lehet csak gerincre akar vágni,2 lyukra játszik, azért mondja azt,amit hallani akarsz.

Hogy nézne ez ki?

"Tökéletes a párkapcsolatom, de azért megdugnálak".

Előbb hagyja ott a barátnőjét,utána szédítsen téged.

Remélem érthető voltam.

2015. nov. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem fogok a gyehenna tüzén elégni. Nem én telepedtem rá. Nem tehetek róla, hogy jobban tetszem neki. Nem a véleményed kértem második válaszoló! Elsőnek viszont köszi, megy a zöld ;)
2015. nov. 2. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
És még itt játszod az ártatlan kislányt. Biztos vagyok benne, hogy ezt még vissza fogod kapni az életben, aztán elgondolkodsz, milyen szar érzés.
2015. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mit kell ezt így felfújni? Nem játszom az ártatlant. Párkapcsolatok így születnek és halnak meg...mert általában találnak egy jobbat, és ezt nem a külsőségekre értem. Talán veled ez történt? Megértelek, hasonló helyzetben voltam én is...de mindenki megtalálja a számára tökéletest. Kellemes estét kívánok mindezektől függetlenül is. ;)
2015. nov. 2. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég naiv vagy 21 éves "nő" létedre. Kapcsolatok normál esetben úgy érnek véget, hogy az illető szakít a párjával majd tovább lép, nem úgy hogy megcsalja de valakinek ez is elfogadható :) Félreértéss ne essék téged nem hibáztatlak, nem te léptél félre. A kedves "férfi" ellenben egy utolsó szemét alak. Én biztos nem akarnám hogy "engem válasszon" olyan aki velem csalta meg a nőjét. Csak nehogy majd tőled is tovalibbenjen olyanhoz aki "jobban tetszik neki" mert éppen olyan kedve volt egy buliban.
2015. nov. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!