Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom, ahogy a pasim eszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom, ahogy a pasim eszik. Lassú, mammog és nem férfias adag. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Olyan rossz látni, amikor a haverjai vagy más pasik értelmesen esznek.

Félreértés ne essék, nem a disznó módjára evő férfiállatokról van szó.

És nem kell ezért oltani, csak zavar és érdekel hogy más is van-e ezzel így.

Azt is értem, hogy nem kell falni, szépen kell enni ahogy jól esik, de ez már másnak is az agyára megy ahogy eszik, tehát nem csak engem zavar és más is szóvá tette már róla...

Néha főzni sincs kedvem így rá...

Nem kell oltani hogy keressek olyan pasit, hisz nem fontos szempont ez csak már az ember kifordul magából ennek láttán...


2016. ápr. 23. 21:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Állítólag aki vadul, habzsolva eszik, az sokkal jobb az ágyban.

Vigyázz, hogy mit kívánsz ;)

2016. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Ha nem úgy eszik, mint egy disznó, akkor felőlem ehetne órákig.

Egyébként mi az a mammog?

2016. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%
Az a baj hogy mindegy milyen a pasid valamit akkor is találnál mert minden nő egy kicsit maga a káosz. A kettősség. A kiszámíthatatlanság. És ha hiszed, ha nem, még te magad sem érted magad! Nem is igen fogod! Copac...
2016. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Mammog...hát lassú, megrágja unalmasan többször, közben bambul...

Nem rágná picit gyorsabban mint egy álagember.

2016. ápr. 23. 21:17
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem mellesleg én egy vékonyka lány vagyok de én meg képes vagyok 5 perc alatt betolni egy nagy adagot, és többet is enni.

Néha már szégyenlem magam...

2016. ápr. 23. 21:20
 6/22 anonim ***** válasza:

Lehet hogy attól fél, ha gyorsan eszik akkor hatalmasat böfög meg fingik. :D

Egyébként ha valaki habzsol, mohón eszik, eltelíti gázokkal a gyomrot és a beleit, mert nyelés közben sok levegő megy le. Persze, nem mindenki ilyen.

Megkérdezted már hogy miért így eszik?

Amúgy meg, ez legyen a legnagyobb bajod a kapcsolatban.

2016. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Mi a baj ezzel?

Én is ha elkezdek enni,biztosan 30 pecig is mammogok. :D


Én nem értem,az a jó,ha jól megrágja a falatokat,éppen az nem egészséges,ahogyan te eszel.


Utálok gyorsan enni,meg kell adni a módját..szépen,lassan,ízlelgetni kell a falatokat,jól átrágni. :) Huh,meg is éheztem..

2016. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémádat.
2016. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem ez a legnagyobb problémám sajnos, csak most felvetettem ki mit gondol erről...
2016. ápr. 23. 21:27
 10/22 pörölycápa ***** válasza:
100%
Én is lány létemre gyorsan eszek, a párom meg szereti egy fél óráig elhúzni az ebédet... mondjuk nála az a baj, hogy közben mást is csinál, nem csak az evésre "koncentrál". Én inkább viccelődni szoktam ezzel, hogy újra megéhezek, mire ő befejezi, vagy csak elkezdek beleenni a kajájába, ha épp megfeletkezett róla, a számítógép nyomkodása, közben. Akkor sem eszik olyan gyorsan, ha csak az evéssel foglalkozik, mert szereti jól megrágni az ételt. De hát, ez legyen a legnagyobb bajunk :) Ha nekem valami dolgom van, akkor max nem várom meg, amíg befejezi a kajálást, és elmegyek addig a dolgomra.
2016. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!