Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan aki harmincévesen egyedülálló?

Figyelt kérdés
Ti hogy törődtetek bele,hogy nincs társatok,ha évek óta egyedül vagytok?
2016. ápr. 25. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én most önkéntes szingliségben vagyok lassan 1 éve, barátnőm undorítóan lépett le és most úgy érzem jól esik az egyedülálló szerep. De neked sem kéne még beletörődnöd! Amúgy 27 vagyok.
2016. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Épp most kezdtem élvezni, hogy végre hosszú évek után senki nem szól bele az életembe egy hónapja. Köszi, remekül vagyok most egyedül is.
2016. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat nehez ebbe beletorodni mert akarhanyszor latok egy szep part mindig elonti a szivem az a bizonyos szorito erzes....hogy nekem is jo lenne....szoktam probalkozni de mostanaban nem nagykn van sikerem 28/f
2016. ápr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
# 3 Időpont ma 17:01 - Te mióta vagy 30-as huszonévesen? :-)
2016. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34 évesen egy cipőben vagyok veled (is). Az nyugtat, hogy a környezetemben élők sorra ba×ák el a kapcsolataikat, holott azt nem veszik észre, hogy mennyire szerencsések, mert nekik lehetett kapcsolatuk...
2016. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még csak kb 2 hónapja vagyok egyedül, de semmi problémám ezzel az állapottal. Végre nyugalom van.
2016. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!