Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló fiúk/lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kpe kérdése:

Egyedülálló fiúk/lányok hogyan reagáltok, ha látjátok a facebookon, hogy az ismerőseitek közül sokan kapcsolatban, házasságban vannak, vagy valakinek gyereke van/lesz?

Figyelt kérdés
Ha nem a facebookon értesültök, hanem a környezetetekből halljátok ezeket. Én mindig úgy vagyok,amikor ilyeneket látok, nem igazán motivál engem semmi,hogy nekem is lépnem kéne.Hidegen hagy a házasság,gyerekvállalás.Nem érzem úgy,le lennék késve, nem vagyok frusztrált emiatt.Nekem fontos a szabadság, biztos anyagi háttér.26 éves srác vagyok,későn érő típus.Amikor a meglátom ezeket a posztokat, azokat az ismerősöket nem követem, mert sok gyerekes,esküvős képeket rak ki. Ti hogy vagytok ezekkel a posztokkal? Van még aki,a közeljövőben nem tervez házasságot,gyereket?

2016. ápr. 3. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

28 évesen hidegen hagy. Pár gondolat erejéig talán foglalkozok vele, de ennyi.


Nem tervezek házasságot és gyereket, főleg azért, mert nincs is senki a láthatáron.

2016. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

én a szerelmem házasságát és gyereknevelését kell, hogy napi szinten lássam a fb-on..és várom, hogy váljon már el.. nem sült el olyan jol a házassága, ezért probálok pozitiv maradni.minden nap egy kis halál.


ennél nagyobb bajod ne legyen.

2016. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egyéni szoc probléma szerintem hogy ki kit követ meg tilt le. Egyébként én már hányok a facebooktól, meg ami rajta megy, ezért sokszor rá se nézek.
2016. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam,hogy nem kevesen vannak így,hogy nem érdekelnek az ilyesmik.Mivel mindennap fent vagyok,nehezen tudok elmenni mellettük. Hogy ilyen gondom ne legyen, megpróbálom lazábban kezelni a helyzetet, nem ér annyit,hogy bosszankodjak ezeken. Ha tehetem inkább a mának élek.
2016. ápr. 3. 20:35
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem különösebben érdekel. Azt viszont gyakrabban figyelem, hogy a szаrházi típusok kb. fél-egyéves ciklusban cserélgetik a nőiket/hapsijaikat, és tök ugyanazt a szisztémát követik minden kapcsolatukban. :D Van egy hülyegyerek, marha nagyokat szoktam röhögni, amikor a kapcsolatai harmadik hónapjában napra pontosan kirak egy-egy képet, ahogy a Zamárdiban a Balaton szíve előtt pózol az aktuális barátnőjével. :D
2016. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jav.: ahogy Zamárdiban*
2016. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem mérem magamat máshoz. Ki tudja, hogy nem-e csak látszólagos az a boldog kapcsolat és mennyi volt még előtte, ami zátonyra futott? Én sem tervezek se kapcsolatot, se kölyköt.
2016. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nekem is van pár ismerősöm,akinek egy év alatt többször volt kapcsolata.Sokan megosztják azt,hogy hol vannak éppen,mit csinálnak,mit kajálnak.Egyeseknek minden eseményei nyomon követhető.Az első randitól kezdve az összeköltözésen át az eljegyzésig,gyerekvállalásig.
2016. ápr. 3. 20:54
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem érdekel. Csak esténként rossz egyedül.
2016. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Engem se érdekel különösebben. Én 22 vagyok és amikor azt látom, hogy az ismerőseim közül sokan házasok és gyerekük van, akkor inkább a hideg ráz :D Mert se házasodni, se gyereket nem akarok, szóval erre nem tudok úgymond "irigykedni". Legkevésbé sem.

De itt az ismerőseim között címszó alatt most főként az én korosztályomat értettem, szóval az, hogy volt évfolyamtársaimnak/osztálytársaimnak már 1-2-3 gyerekük van, az valahogy nekem sok és nem feltétlen "villognék" vele facebookon, hogy 17-18 évesen sikerült felcsináltatnom magam. Na mindegy, ez az én véleményem.


Egyébként persze, néha rossz egyedül lenni, jó lenne valakit megölelni stb, ettől független elvagyok egyedül is. Mikor megingok, hogy jó lenne valaki, akkor mindig hallom barátnőim sztorijait, hogy a pasija így féltékeny, ezen összevesztek, azon összevesztek stbstb és csak megerősítik bennem, hogy nagyon is jól vagyok egyedül! :D

2016. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!