Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy nem szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tcsehi kérdése:

Lehetséges, hogy nem szeret csak nem akar szakítani velem? Távkapcsolat (Erdély-Pest megye)

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyok egy nagyon csinos, gyönyörű, kedves, és okos lánnyal már egy ideje..én Erdélyben lakom ö meg Pest megyében...úgy tervezzük, hogy kiutazok hozzá és minden erőmet ebbe fektetem.

Na, de a probléma ott kezdődik, hogy manapság elég fura velem, lassan ír vissza, hanyagul, röviden...értem én, hogy fáradt...és volt is néhány vita, de ha megkérdem, hogy "Még szeret-e?" mindig én vagyok a hülye retardált akinek ezt tudnia kéne...persze, ha mondom, hogy szeretem azt mondja ö is, de nem tudom miért nem bízom már benne csak 98% körül ami már baj szerintem..közeli ismerősnek van jelölve facebook-on és aggaszt, hogy azt jelzi, hogy csinált valamit, mikor meg megnézem akkor meg sehol semmi..mintha titkolna valamit...Most akkor én vagyok a hülye, hogy mégis szeretem és, hogy inkább hitegetem magam, hogy minden okés? na meg nem voltam online egy darabig és nem is írt(oké tudta, hogy nem leszek, de akkor is fura), most akkor nem is hiányoztam neki?



2016. ápr. 25. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy ő mit gondol a kapcsolatotokról, mit érez irántad.

A helyedben nem becsülném le a megérzéseimet!

2016. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azért meggondolnám,hogy idejöjjek e miatta, szerintem már nem akar ismerkedni,csak mint sokan mások,arra számít,hogy ebből leszűrőd mi a helyzet és magadtól kopsz le. Annyit megtehetsz,hogy most nem írsz neki,hátha jelentkezik. De ez nagyon felejtősnek tűnik.
2016. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!