Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzem meg a nevét így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg a nevét így?

Figyelt kérdés
Itt egy utcára a boltba ahova járok mindig,van egy fiatal lány pénztáros és mindig eldumálok vele pár mondatot de még nem kérdeztem meg hogy hogy hívják hogy betudjam jelölni. Szerintetek hogy kérdezzem hogy,hogy amúgy megkérdezhetem hogy hívnak? És akkor elmondja pl a keresztnevét akkor rákérdezzek hogy és a vezetékneved? Vagy kérdezzek rá úgy hogy megkérdezhetem hogy hívnak hogy bejelöljelek vagy mi lenne a jó változat?
2016. ápr. 25. 20:50
 1/7 schamuelson ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy esetleg te mutatkozz be neki? Intelligensen, teljes névvel. Utána megkérdezheted, hogyan tudnád elérni interneten keresztül, mert szívesen beszélgetnél vele hosszabban is.
2016. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
eszed ágában se legyen "azért" megkérdezni a nevét, mert be akarod jelölni!!! nooormális??? :D Azért vagy kíváncsi a nevére, mert tetszik neked! A facebook-ot ne keverd még oda, az egy következő lépés! Egyáltalán tudakold ki, hogy szeretne-e veled máskor is beszélgetni, munka után, valahol. A facebook-on ő jelöljön be, ha akar, te csak és kizárólag élő randira menj!
2016. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 opened paradise ***** válasza:
Névtábla. Ha nincs,akkor arra kérdezz rá.
2016. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hívd el randira ha tetszik és kész. Akkor tudtok többet dumálni és valószínűleg a neve is kiderül. Amúgy meg igen... ha be mutatkoznál az egyszerű de öszinte elvégre ő se tudja mi a te neved.
2016. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem inkább csak mondd neki h írja fel a számát a blokkra, meg kérdezd meg h mikor érne rá randira, azt után be is lehet mutatkozni. de jobb tisztázninelőbb h mit akarsz :D hajrá
2016. ápr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Ez csak akkor működik ám, ha a kérdező nagyon-nagyon-nagyon jól néz ki.
2016. ápr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:) #6
2016. ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!