Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kerdezzem meg a nevet?...

Hogy kerdezzem meg a nevet? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
A minap leszolitott egy lany es elkezdtunk beszelgetni de mivel mindkettonknek oraja volt es mar igyis kesesben voltunk nem volt ido nevet cserelni. Valoszinuleg hetfon egy busszal fogunk menni es szeretnem megtudni a nevet. De mivel ez nem az elso talalkozas lesz ugymond, ezert nemtudom hogy hangzana ha csak igy siman megkerdeznem, hogy: hogy hivnak? Es szerintem ez egy kicsit bunkon is hangzik :\ Valaki valami otletet tudna adni hogy tudnam megerdeklodni a nevet? Valaszokat elore is koszonom
2014. jan. 12. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pl: szia nemtom emlékszel-e rám de pár napja beszéltünk és elfelejtettem bemutatkozni...(a neved) ekkor ő is elmondja a nevét...

sztem ez beválhat. :)

2014. jan. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

mondjuk megkérdezhetnéd tőle h hogy becézik vagy h h szólíthatod?

nállam már többször volt ilyen és én így csináltam. :)

17/L

2014. jan. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
te bocsi, mondd már meg én vagyok ilyen szenilis, hogy nem jegyeztem meg a neved, vagy nem mutatkoztunk be egymásnak? én amúgy Béla vagyok...
2014. jan. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!:)
2014. jan. 12. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!