Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belegondoltatok már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belegondoltatok már, hogy vajon hány férfi/nő vágyakozik jelen pillanatban utánatok?

Figyelt kérdés
Néha eszembe jut, olyan jó lenne tudni. Lehet, hogy van, csak nem tudom, pedig, ha tisztában lennék vele, biztos meglepődnék, önbizalmat adna, imponálna. :)

2016. ápr. 26. 21:46
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
88%
Bele. Senki.
2016. ápr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
84%
szerintem 0 de aztán a fene se tudja......
2016. ápr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
83%
Lásd mint fent!
2016. ápr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
83%
Tudom! Egy se!
2016. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
77%
0, de inkább mínusz :D A mínusz azért mert annyiran undorodnak éppen tőlem.
2016. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
69%
Igen, egy sem :)
2016. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
87%
Kösz, hogy elszúrtad az estémet. Most belegondoltam ebb és rájöttem, hogy a nagy büdös senki! Ma végre hasznosnak és boldognak éreztem magam egy kicsit, de megint jöhet a depi! :(
2016. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy komolyabban senki, a barátomon kívül :D Nincsenek nagyon olyan srácok, akikkel ennyire közeli viszonyban lennénk, akikkel meg néhanapján összefutok (barátom haverjai) vagy random srácok akik éppen láttak egyszer, ők nem hiszem, hogy annyira borzasztóan vágyakoznának :D
2016. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
68%

22 éves vagyok.

Hát, egy két hölgy biztosan akad. Normálisan nézek ki, jó a megjelenésem, magas vagyok, vékony, de munkától izmos, nem valami vézna, gerincferdüléses szerencsétlen. Nem szoktam túlzásokba esni öltözködés terén.

Egyébként imponál, de több bátorságot nem ad, ha látom hogy tetszek egy hölgynek. Legutóbb a tescoban nézett meg egy pénztáros csaj. Jó érzés, ha úgy néznek rám, nyilván. De mit kezdjek vele, ha nem tudom hogyan kellene kezdeményezni egy ilyen helyzetben...

2016. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
66%
Nem szoktam ilyeneken agyalni.
2016. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!