Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mit is kell érteni úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit is kell érteni úgy nagyjából a következő mondat alatt?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam, olvastam már : "Olyan férfi kell, aki mellett nőnek érezhetem magam". Mit értetek pontosan ez alatt ?

Kort is ?)



2016. ápr. 27. 01:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasonlítsd ahhoz, hogy mondjuk azt mondja valaki, egy ilyen kocsi mellett nagyon menőnek érzem magam, de valamelyik kocsiba ülve egy lúzernek, nem mindegy hogy egy ferrariba ülsz vagy egy trabantba. Férfiba is nyilván olyan kell nekik aki a nők számára pozitív és magára nézve is pozitív tulajdonságokat magasan fejlesztette.
2016. ápr. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Például NŐként kezel.

Nekem a párom a mai napig felsegíti a kabátom, kinyitja a kocsi ajtaját, étteremben tudja mi az illem a NŐ felé.Vannak dolgok amik apróságnak tűnnek, de annál fontosabbak.

2016. ápr. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak addig udvarol, amíg randizunk egyszer-kétszer, lásd az előző válasz: udvarias, úriember még évtizedek után is.

Nekem fontos, hogy négyszemközt is nőként kezel: mondjuk ad egy puszit a nyakamra, ha elmegy mellettem, megfogja a kezem, megölel, csókkal köszönt, stb.

És persze az ágyban is nőként kezel, nem úgy mint egy ürítőedényt: előjáték, figyelmesség, nem csak az első egy-két alkalommal, hanem mindig.


Bármennyire fáj is ezt olvasni egyeseknek, ebben benne van az is, hogy néha meghív egy kávéra, vagy italra, és ebben az esetben ő fizet. Nem felezzük a számlát, nem adja elő, hogy bocs nincs nálam ennyi, és nem rajtam spórol. Nem a haverja vagyok!

2016. ápr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az érzelmi érettség nagyon fontos főleg olyan időkben, amikor egyre több a 30 feletti gyerekfejű, érthetetlen, gyerekesen sunyi, anyuka kedvence "férfi".
2016. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólókkal. Plusz annyit tennék hozzá, hogy én például attól is nőnek érzem magam, ha egy férfi úgy kezel, mintha rajtam kívül nem létezne más és tökéletes lennék. Nem vagyok hülye, tudom, hogy ettől még tetszhet neki más, és lesznek hibáim, de ha úgy kezel, mint egy istennőt, akkor több önbizalmam lesz. Nyilván nem túlzásokba esve, de bókoljon magától is.
2016. ápr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem úgy viselkedik velem, mintha a haverja lennék. Sok pasi hajlamos erre. Én nem a haverja vagyok, hanem a barátnője. NE hozzon szándékosan kényelmetlen helyzetbe, vagy olyan szituációba, amiben h-lyének tűnök fel, mintha egy spanját szívatná. Ne csapdossa a vállam, ha vicceset mondok. NEM vagyok a haverja.
2016. ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tessék, pont az miatt van tőlem 27 évvel idősebb párom, amit a #4-es válaszoló írt.:)))

De aki írta a kávét, italt, az is nagy igazság.Úriember nem kezdi el étteremben számolgatni a számlát, hanem evidens, hogy ő fizet.

Ágyban is legyen úriember, számítson neki az én orgazmusom is.

Sajnos az én generációm többsége ezeket nem ismeri.

30/N

2016. ápr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebből is tanultam. Ez jó kérdés volt :) én ezeket megcsináltam és betartottam de csak addig amígy a nő is ugyan ennyit beletesz a kapcsolatba :)
2016. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!