Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » S. O. S. egy német "Nyaralás"...

S. O. S. egy német "Nyaralás" című fogalmazáshoz/képeslaphoz? A szint: A2 vizsga, jöhet pár összetett mondat, de ne legyen bonyolult. Kb.50 szavas. Magyarul leírom az elképzelésem és nagyjából ez kellene németül.

Figyelt kérdés

Hello!

A múlt nyáron a szüleimmel voltam nyaralni horvátországban. Mi július 5-15-ig voltunk ott egy apartman házban. Nagyon jó volt az idő, csak a végén esett kicsit az eső. Nagyon sokat fürödtem és napoztam , jól éreztem magam. Mindig későn keltem és este későn is feküdtem le.Sajnos nagyon gyorsan eltelt és jönnünk kellett haza. Remélem jövőre is itt nyaralunk.


Üdvözlettel xy.



2015. máj. 28. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd meg németül, dolgozz vele. Utána rakd ki és kijavítom, ha szeretnéd vagy ha valamit végképp nem tudsz megfogalmazni, segítek, de nem fogom helyetted megírni! Legalább házi feladat?
2015. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vorigen Sommer war ich mit meinen Eltern in Kroatien

im Urlaub. Wir waren zwischen dem fünften bis zum fünfzehten Juli dort in einem Apartementhaus untergebracht. Das WEtter war sehr gut, nur zum Schluss regnete es etwas. Ich badete und sonnte mich sehr viel und hatte eine gute Zeit. Ich stand spät auf und ging spät ins Bett. Leider vergingen die Tage schnell und

wir mussten wieder nach Hause reisen. Ich hoffe, dass wir auch nächstes Jahr wieder hier Urlaub machen werden

2015. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A második mondat még egyszer

Wir waren dort zwischen dem fünften und zum fünfzehten Juli in einem Apartementhaus untergebracht -

2015. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még egyszer (rosszul másoltam)

Wir waren dort zwischen dem fünften und dem fünfzehten Juli in einem Apartementhaus untergebracht -

2015. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!