Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen lányok merre járnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lányok merre járnak? (Hogy egyet-kettőt megtaláljak)

Figyelt kérdés

[link]


Megrekedt mételyes holdfény,

Megcsillant ősz, szőke homály,

Ámító álom, mit ajkának nevez,

-S önnön szemében fény violáz.


Megrekedt szavam, adjatok lantot!

Megcsillant eszem, vágy emészt.

Ámító remény, tiszta félelem,

S lásd 'mint glóriám pokolba vész.


2016. ápr. 27. 01:52
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyen lányok hánynak ettől a sz#r dumától.
2016. ápr. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A költő itt arra gondol, hogy keményen gerincre vágná a kiscsajt.
2016. ápr. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Tipikus ri.banc nézése van, arckaraktere, nem leszólni akarom lehet, hogy te gyönyört látsz benne, csak felhívom a figyelmed, persze ez se mindre vonatkozik, egyébként, ha ennyire romantikus költő vagy keress színházba, operába nőt.
2016. ápr. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyjából egyet értek veletek, viszont én nem a stílusára értettem. Az arca, a szemei, az ajkai, még az orra is megfogott. A haja már bónusz, vagy nem is tudom.


A képből kiindulva több, mint valószínű, hogy ő is a mai felszínes kapcsolatok híve és leköpné az irományom. A kisugárzása és amit képvisel nekem se tetszene, ezt merem állítani.

2016. ápr. 27. 02:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell gondolni hogy most minden lány ribi, teis találhatsz hozzád illőt és sokan értékelik az ilyen költős, romantikus tipust, csak keress olyan helyen, pl mint írtam opera, színház, könyvtár
2016. ápr. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Beteg... A fél arca nem látszik. Fekete-fehér kép. Még a szeme színét sem látni. Az alakjáról nem is beszélve!

Látod az orra hegyét, a száját és a fél dús haját.

Ennyiből max azt lehet megállapítani hogy ráélveznél egy ilyen szájra...

2016. ápr. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na most... nem vagyok benne biztos, hogy ki kéne ezt írnom, de nekem is hasonló arcom van. Nem tudom hány éves lehet ez a csaj, de tuti fiatalabb mint én.

Amúgy mitől vonzó egy ilyen arc? Azt hittem eddig, hogy a kislányos arcok nem vonzzák a férfiakat.


A vers kifejezettem szép, nem tudom kinek mi baja vele...

2016. ápr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
középiskolába, 9-10. osztály max
2016. ápr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#6-os te miért vagy ilyen retardált? Eleve mit számít, hogy fekete-fehér a kép? Attól az alakok még látszanak és a formák, épp ezért a szeméről is el lehet dönteni, hogy szép vagy sem. Ugyanez igaz az arcára is, a vonalai annak is látszanak. Nem kell az egész arcot látnom, hogy nagyjából tudjam, milyen is. Pont ez a lényege az egésznek, hogy ami látszik a képen, arról firkáltam azt a szösszenetet is és a pillanatnyi benyomásokról. Ebből következően teljesen mindegy milyen az alakja. Hogy a te szófordulatoddal éljek ebből max annyit lehet megállapítani, hogy nem vagy képes látni úgy egy női arcot, hogy nem azon filóznál, hogy megd#gnád-e vagy sem. Amiről én beszéltem annak semmi köze a szexualitáshoz...


#7

Nekem kifejezetten az ilyen típusú arcok tetszenek, nagy szemek, pisze orr és az ilyen mértékben telt ajkak, hullámos haj. Ha ez kislányos, akkor igen, nekem bejönnek a kislányos arcú lányok.

Köszönöm a dicséretet! Nem nagyon szoktam verset írni, tisztában vagyok vele, hogy nem is tudok, de örülök ha tesztt

2016. ápr. 28. 02:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!