Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Hogyan dolgoztátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Hogyan dolgoztátok fel, ha a "férfi" miután lefeküdtél vele, nem keresett többé?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Egyszer történt ilyen, de akkor én se akartam többet. Nem érzelmi alapon ment, így nem fájt. :)
2016. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Velem az esett meg, hogy megismerkedtem egy sráccal, nagyon sokat beszélgettünk, órákig elvoltunk, másnapra megbeszéltünk egy randit, és persze előtte felhív. Nem hívott, és mikor ráírtam,egy elég bunkó lerázó üzenetet küldött vissza. Sértette az egomat,de hamar feledésbe merült...
2016. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Sosem történt még velem ilyen, mert eléggé megfontolt vagyok ismerkedés terén.

Volt olyan, hogy éreztem 2 fiún is, hogy mit akar, de belőlem nem csináltak hülyét, nem engedtem nekik a szexet.

Akivel lefeküdtem az most a barátom, fülig szerelmes volt belém a kapcsolat elején, szóval vele nem bántam meg semmit.:)

2016. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Velem az történt, hogy a barátom titokban már készült a szakításra, de azért még áthívott, megjátszotta hogy minden rendben van. Jól leitatott, lefeküdtünk, majd másnap kidobott.

Mivel még nem volt egy hete a dolognak, még nem tettem túl magam rajta :( 8 hónapos kapcsolat volt

2016. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most erre nagymellénnyel írhatnám, hogy mindig kerestek utána :D de ez átcsap ilyen woody allen es fanyarságba, mert azért voltak akik csak szex miatt akarták volna a folytatást :)
2016. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Elég nehezen, főleg, hogy a szüzességem vette el, és én őszintén elhittem a szerelmi vallomását. Volt képe a szemembe nézni és úgy mondani. Mint kiderült, egyébként, volt barátnője úgy mellékesen. Szóval azért elég sokáig szomorkodtam utána, bár igen hamar átfordult a szomorúságom mélységes megvetésbe és szánakozásba. Sportot űzött a szűz lányok megfektetéséből, mint utóbb kiderült.

Tanultam az esetből, és több ilyen már nem is volt. Ennyi előnyöm mindenképpen volt belőle.

2016. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
#6 hát ja, elég nehezen vette volna el más is a szüzességedet. :)
2016. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noren1989 ***** válasza:

[link]


Nem vagyok nő, nem kell privi. Ez csak a személyes megfigyelésem.

26/F

2016. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen, egyszer volt egy ismerősöm, akivel lefeküdtünk és utána nem akarta újra, az kicsit sértette az egómat, de ennyi. Inkább olyanra volt példa, hogy amit én egyéjszakásnak szántam, a másik fél keresett utána és többet akart. Valamint olyanra a párommal, hogy szexnek indult és kapcsolat lett belőle.
2016. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek alkalmi kapcsolataim és soha nem is voltak így nem volt még ilyen. Elméleti síkon, gondolom én se akarnék többet úgyhogy nem zavarna.
2016. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!