Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a teszkoban a pénztáros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a teszkoban a pénztáros egy csinos lany es ugy koszon nekem hogy szia az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Bejövök neki? Mert ha igen akkor meg lehet ma visszamegyek vagy holnap

#Csinos.lany.teszko
2016. ápr. 27. 16:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy öregebb nála sokkal,azért...
2016. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Azt jelenti ,hogy "udvarias" hasonló korú vagy és köszön.

Pénztárosokkal az egyik legkönnyebb szerintem flörtölni ,szóval akár tetszel neki akár nem nem nehéz beszélgetést kezdeményezni.

Mi pl. Rendszeresen bemegyünk egy boltba és mindig ugyanahhoz a lányhoz állunk és általában nem veszünk csak valami kis csokit szóval egyértelmű ,hogy miért megyünk be. Úgyhogy hajrá. :D

2016. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy szokott köszönni. Nem semmi.
2016. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Nekem majdnem minden csaj így köszön, jó is lenne, ha mindnek bejönnék.. Amúgy a tescoban nem nézik olyan jó szemmel, ha egy pénztáros leáll beszélgetni..
2016. ápr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Nem jelent semmit,csak kedves:D
2016. ápr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%

Ennyi erővel felém a Müllerben dolgozók szemében (mind lány) igazi hódító vagyok, mindegyik így köszön...

De nem is tiltakoznék nagyon az ott dolgozók ellen. ;)

2016. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így köszönnek. Biztos azért, mert leszbik és kinéztek maguknak.
2016. ápr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Nekem mindenki így köszön. Ami vicces, tekintve, hogy nemsokára dr. leszek.
2016. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így köszön sok hozzám hasonló korú, sőt a valamivel fiatalabbak meg idősebbek nagy része is. Szép lenne, ha mindnek bejönnék, főleg, hogy egy jó részük fiú/férfi :) Mondjuk, manapság ez sem kizáró ok :)

35/F

2016. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy kb. egyidősek lehettek, és a munkájához tartozik, hogy köszönjön.
2016. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!