Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a normális lépés ilyenkor? Lehet hogy csak lelkitársnak kellek neki? Nekem egyre rosszabb, mindent elmond, mindig panaszkodik a srác miatt.

Figyelt kérdés

Van egy csaj(19) eggyütt van egy sráccal de mindennap veszekednek,nekem viszont megtetszett a csaj,tök szimpi, egyre többet beszélünk mindig megtudom nevettetni még akkor is ha épp összevesztek a barátjával,a múltkor elkérte a telószámom és tegnap is meg ma is megcsörgetett,taliztam vele és kérdeztem tőle, hogy miért csörizett: azt mondta csak úgy,és mosolygott.Ha 1 nap nem talizok vele már szinte hiányzik!

Segítsetek me még ilyen helyzetben nem voltam!


2010. ápr. 7. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Valószínűleg megunta a párját és látja, hogy te jól bánsz vele, nem veszekedtek... stb. Úgy gondolom addig ne randizz vele ameddig együtt vannak inkább csak találkozgass vele, és legyél vele minél kedvesebb, figyelmesebb, és ha szakít a mostani barátjával akkor próbálkozz meg vele. Sok sikert:)
2010. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17:33-as vagyok... viszont arra készülj fel ha szakítanak akkor szomorú lesz egy ideig, de neked ez is "jót" jelent mert tudod vígasztalni, de csak finoman! A lényeg, hogy nem szabad elsietni a dolgot.
2010. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak egy jó barátot akar. De sajnos ilyen nincs mert a fiúknak mind hátsó szándéka van, vagy ha nem akkor nem túlságoan odaadók...
2010. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem is akartam vele randizni míg nem szakítanak,de viszont azt sem szeretném,hogy csak azért jöjjön velem össze,hogy könnyebben felejtse el a másikat.
2010. ápr. 7. 18:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Veszélyesek ezek a se veled sem nélküled kapcsolatban tengődő lányok. Nemrég én is megégettem magam egy hasolnóval. Kellemes volt számára, hogy foglalkoztam vele, találkozgattunk és gondolom az is bejött, hogy viták nélkül tudtunk délutánokat eltölteni. Viszont a régi kapcsoaltból nem volt hajlandó kilépni miattam. Több ilyen hódolója is volt, mint kiderült. Gondolom, azt a szeretetet gyűjtötte be tőlük, ami a kapcsaoltából hiányzott.


Legközelebb nem közeledek hasonló lány felé.


Ha kezded megszeretni és látod, hogy nem akarja veled folytatni, akkor vigyázz arra, hogy ne zúgj bele! Ebben az esetben inkább keress másik lányt!

2010. ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ez már késő ugyanis nagyon belezúgtam,tök szívás mikor együtt látom őket főleg ha még beszélgetünk is ,olyan sz@r érzés,gondoltam kitálalok neki de lehet nem lessz jó ötlet,az a gáz hogy nem tudom elkerülni me ahova feljárunk délutánonként Ő a pultos:( Sajnos nincs másik hely ahova tudunk menni a haverokkal.
2010. ápr. 8. 20:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Azóta milyen a kapcsolatotok? :) Összejöttetek?
2010. okt. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!