Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok/férfiak, akiknek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/férfiak, akiknek van lánytestvére: ha egy nő hasonlít karakterben a lánytestvéretekre, azt vonzónak találnátok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez függ attól, milyen az a karakter, de érdekelne pár vélemény. Hogy vonzó-e az, mit a környezetünkben élő nő képvisel. (Esetleg anya, de az kicsit más téma)

2016. ápr. 27. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
NEM! :D A mi gyerekkorunk abból állt, hogy mindig téptük egymást, és ő azóta is szinte mindenben szöges ellentétem. Én inkább halvérű vagyok, ő meg folyton pörög. Mondjuk fura, mert egymás poénjain meg mindig röhögünk, és úgy nagy általánosságban félszavakból is megértjük egymást. Egy hozzá hasonló nőt viszont nemigazán tudnék elképzelni magam mellett.
2016. ápr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Külsőre vonzónak találnék egy hozzá hasonló nőt, de teljes karakterében nem.
2016. ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha lány vagy, akkor üzenem, hogy ne foglalkozz olyan srácokkal, akik ennyire "szerelmetesek" a rokonaikba. Bizony szokott olyan lenni, hogy ezek nagyon is nagy befolyással vannak rá főleg véleményalkotásba a srác magánéletét illetően (még a lánytesók is ezt csinálják) és neked ez nem a legjobb helyzet hosszú távon.
2016. ápr. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nem :)

A húgom elég zizzent, es akaratos. O is irányító tipus es en is, igy nem jövök jól ki az ilyen tipusú nőkkel.

Érdekes ez, mert pl en a nagymamáját, mondanám hogy o meg az az igazi no volt. Mesélte, hogy a forradalom idején, kiszokott s futkározott, miközben a golyók suvitettek el mellette, de nem érdekelte. Kiváncsi volt a forradalomra. Egy karcolás nélkül megúszta. A szeretet ami belőle sugárzott, a s.arok bele mindenbe mentalitás, mind mind olyan tulajdonság amit vonzónak találok egy noben.

2016. ápr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nővérem van. Jó tesók voltunk, de ő kicsit fiús volt karakterében, de nekem a nőiesebb nők jönnek be. Viszont tini korunkban, amikor elkezdtek érdekelni a lányok, rá is nőként tekintettem és ő volt az első akit láthattam fehérneműben és volt h meztelen is. Hatással volt rám, azóta is külsőben hasonló nők tetszenek.
2016. ápr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!