Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Volt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Volt már veletek olyan, hogy a barátnőtök lánytestvére jobban bejött, esetleg megkívántátok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 09:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Ja egyszer volt olyan, hogy a barátnőm nővérét megdugtam mint az állat aztán rá 30 percre a barátnőmet is.
2011. ápr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

jaja volt bizony.

ráadásul a pasija mellől hódítottam el a csajt, aztán mikor elmentem hozzájuk megláttam a hugát, hát khm, fényévekkel jobb csaj volt, de nem voltam akkor görény hogy ráhajtsak.

2011. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Bizony volt. Nem csak egyszerűen megtetszett a barátnőm nővére, hanem meg is csaltam vele a barátnőmet. Még régebben éppen a barátnőmék házában vártam a barátnőmet haza, addig ott voltam náluk és beszélgettem a nővérével. Aztán átmentünk az ő szobájába beszélgetni, ott dumálgattunk, nevetgéltünk meg minden, elég jól és igen hamar összemelegedtünk, utána jött a kefélés. Csak volt egy kis bökkenő, a szüleik ugyan nem voltak otthon, de a 12 éves öccse igen (akkor tudtam meg, hogy van fiútesójuk is), és bizony halott mindent és be is nyitott, hogy mi van. Hát volt egy kis ordibálás a két tesó között, én egy szót sem szóltam, csak gyorsan öltöztem. Viszont a csávó éppen fenyegette a nővérét, hogy felhívja a barátnőmet és beköp minket. A sógornő jelölt éppen tiszta pucéran kergette az öccsét, hogy ki vegye a mobilját a kezéből,de nem sikerült mert a csávó épp befutott a fürdőszobába és magára zárta az ajtót és felhívta a barátnőmet, és persze be is köpött minket. Én pedig gyors sziával elköszöntem futás ki az ajtón, hála istennek nem laktak messze a buszmegállótól, vártam 10 percet és jött a busz, irány haza. Este felhívott a barátnőm hát 20 percig biztos torokszakadtából üvöltözött a telefonba (teljesen jogosan), dobott rögtön. Ez már 4 éve volt, azóta nem is láttam volt barátnőmet, de a nővérével msn-en mai napig tartom a kapcsolatot, jóban vagyunk, de csak haverok maradunk az fix.
2011. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%

Igen volt! Az akkori barátnőmet(19 éves volt akkor) a 17 éves sokkal szexibb húgával csaltam meg nem is egyszer. Aztán kiderült a dolog és hát nem kis balhé lett belőle. Ez kb egy éve történt.

20/F

2011. ápr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

Igen, nekem is volt ilyen.

4 lánytestvér közül, 3 meg volt!

Nem tudnak egymásról.

2011. ápr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Mekkora tróger gyökerek vannak itt te jó isten!!! :O

az egy dolog hogy jobban tetszik a volt barátnőm huga (kétszer is előfrodult ilyen), de sohasem csaltam volna meg pont vele.

2011. ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

azta k.rva ezek a sztorik :D hát irigyellek titeket:D


nekem semmi extra igazából... hajtottam egy csajra, neki nem kellettem igazából, de a hugával összejöttem:D

2011. ápr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hibátlan történeket :)
2011. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Egyeseknek milyen jó dolga van :D
2011. ápr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

A hozzátok hasonlókat nézik le a nők többsége. Az életkorokat nézve még gyerekek vagytok agyilag is.


De nyugi, majd felnőttök és akkor nem lesztek ezekre a húzásokra büszkék, hanem szégyenlitek majd.


27 / F

2011. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!