Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állítsam le az exem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állítsam le az exem, ha nem akar kiszállni az életemből?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve szakítottunk. Én még januárban összejöttem egy másik fiúval, akit ismer az exem is.

Azóta minden egyes alkalommal beszól, amikor teheti. Tudja, hogy önbizalomhiányos vagyok, így egész nap bántó megjegyzéseket tesz rám, meg mondogatja, hogy a barátom úgyis el fog hagyni, meg nem is szeret, és őt is sértegeti nekem (papucsnak nevezi amiért velem tölti az ideje egy részét, és néha nem a haverokkal van, illetve van egy testi "hibája" ami engem nem zavar, de az exem folyton leszólja miatta, és eléggé bánt) Persze ha találkozik a barátommal, akkor pacsizik vele és vigyorog rá, mintha minden rendben lenne.

Sajnos a találkozást még egy darabig nem tudom elkerülni vele... Beszéltem már vele szépen, kiabáltam már vele pedig békés természetű vagyok, és SOHA nem kiabáltam még senkivel, de lassan már ott tartok, hogy meg is ütöm elkeseredésemben... (nincs semmi fizikai erőm, semmi hatása nem lenne igazából, meg amúgy se vagyok erőszakos, életemben nem ütöttem meg semmilyen élőlényt)

Hogy lehet egy ilyen embert leállítani? Elég rosszul esik mindig ezeket hallgatni, de semmi nem használt eddig, amit próbáltam.. Mit lehetne még csinálni?

22 éves a srác.


2016. ápr. 28. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Megkéred a jelenlegi pasid, hogy kenje el a képét. Barátság ide vagy oda.
2016. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem is értem mit pacsizgat még vele a barátod...?
2016. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyre nehezebben tűri, újabban már az is sláger az exemtől, hogy "ellene hangolom" a barátom, mert milyen csúnyán néz rá! Hálistennek egyre ritkábban találkoznak, de a barátom is kilátásba helyezte, hogy először beszélni próbál vele vagy kettesben, vagy hármasban, aztán ha nem sikerül szép szóval meggyőzni, akkor belelép a szájába, de nem akarok balhét, én még mindig reménykedek azért, hogy lehet békés úton rendezni valahogy..

Az exem nem tudom, hogy tényleg nem érti mi a gondom, vagy egyszerűen élvezi a dolgot..

2016. ápr. 28. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!