Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A te külföldi párod milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te külföldi párod milyen származású?

Figyelt kérdés

Nyilvánvalóan olyanoknak szól a kérdésem, akiknek külföldi a párjuk. :)

Azt is leírhatjátok, hogy jöttetek össze, kíváncsi vagyok:)


2016. ápr. 29. 22:06
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
40%
"Nekem nincs semmilyen párom és valószínűleg soha nem is lesz.:(" 3..2..1..kezdődik :D
2016. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim válasza:
74%

Katalán-roma származású francia a párom :)

A megismerkedésünk pedig Pesten volt, Ő itt volt munkaügyben, én meg csak úgy alapjáraton, mentem haza, magassarkúban, a Puskásnál a lépcsőnél viszont megcsúszott a lábam és konkrétan ráestem az előttem lévőre-Rá :D innentől meg tipikus nyálas lovestory, de még ma is emlegeti, hogy már az első találkozásnál mennyire beléestem 😂😂

21N

2016. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
96%
Német. Egy underground koncerten találkoztunk, holott nem is kedvelem különösebben azt a zenét, csak oda mentünk bulizni egy barátnőmmel. A férjem haverjai, egy kisebb német zenekar is fellépett ott, ő ezért volt ott :)
2016. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 Sunshinedoll ***** válasza:
56%
Perzsa. Egyetemi buliban látott meg, jött oda, én meg csak azért adtam meg neki a számom, hogy elmenjen minél előbb és ne is lássam többet aznap este, gondoltam majd ha esetleg keres, lerázom - akkor épp türelmetlen voltam, mert az egy szem barátnőm elment táncolni valami sráccal, a csapat többi tagja meg még nem érkezett meg, úgyhogy őket vártam volna tök egyedül, így nem igazán kötött le a srác, a haverjaimnak írtam üzenetet folyamatosan, hogy mikor érnek oda. Pár nap múlva keresett, és rájöttem, hogy tök jófej, úgyhogy elmentünk randizni.
2016. ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
85%
Török. Isztambulban èltem félevet, ès hostessként dolgoztam egy 3 napos rendezvényen, ahol ő vendég volt. Èn szùrtam ki őt először, és màig emlegetem, hogy olyan èrzèsem volt rögtön, mintha már ismertem volna őt koràbbròl :). Később ő jött oda hozzàm véletlenszerűen, és egyszerűen beszélgetni kezdtünk, majd két héttel később visszarepült a városba csak azért, hogy megihasson velem egy teát :).
2016. ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 Sunshinedoll ***** válasza:
55%
Gondolom az nem hasznos, hogy külföldi barátunk van, és nem valamelyik itt nyafogó magyarral randizunk :D
2016. ápr. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
26%
Üzbegisztáni prostituált.
2016. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
88%
Thai, én 22 éves vagyok ő 30. Én vagyok a pasi. Tinderen ismerkedtünk meg, amíg odavoltam egy sport rendezvény miatt. Szeptemberben megyek vissza, hogy a szüleitől engedélyt kérjünk a házasságra. :)
2016. ápr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
89%
Az én párom szerb.
2016. ápr. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
90%
Brazil. Én voltam kint egy konferencián, ahol ő meglátott, aztán elkérte a számomat, majd a kint töltött két hetem alatt minden szabad időmet vele töltöttem, bejártuk Riót, meg ott az egész környéket szinte. Utána fél évig csak neten dumáltunk, aztán ő meglepetésként iderepült, aztán itt talált munkát, és velem maradt, évente járunk a családjához rokontlátogatni. 4 éve vagyunk együtt, júniusra várjuk az első babánkat, úgyhogy mi egy tökéletes példa vagyunk rá, hogy működhet hosszútávon is külföldivel :)
2016. ápr. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!