Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A te külföldi párod milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te külföldi párod milyen származású?

Figyelt kérdés

Nyilvánvalóan olyanoknak szól a kérdésem, akiknek külföldi a párjuk. :)

Azt is leírhatjátok, hogy jöttetek össze, kíváncsi vagyok:)


2016. ápr. 29. 22:06
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
89%
az én párom magyar :D és én vagyok a határon túli magyar szóval külföldön él ha úgy nézzük x)
2016. ápr. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
20%

Nekem semmi bajom nincs azzal, hogy kulfoldi larotok van, sot nekem is minden almom egy azsiai lanykaxd de itt miert minden valaszolo no? Valaki kepviseljen mar minket is.

Okes, nekem japan 19 eves baratnom van. Egyenlore meg csak daydream szintjen letezik. Meg. 🍜

2016. ápr. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
0%
19# miért gondolod hogy nem volt közös nyelv? Tök jól beszélt angolul. 18 voltam
2016. ápr. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
66%
Most a kommenteket olvasva gondoltam leírom h nálunk én voltam a férfi aki elutazott marokkói meg a lány.
2016. ápr. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
73%
33-as elotted szolonak ment, csak nem lattam hogy te is abban a percben irtal:). O kerdezte hogy mukodhetne-e kozos nyelv nelkul is.
2016. ápr. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
72%

"Nekem semmi bajom nincs azzal, hogy kulfoldi larotok van, sot nekem is minden almom egy azsiai lanykaxd de itt miert minden valaszolo no? Valaki kepviseljen mar minket is. "


Mert az oldal felhasználóinak saccperkábé 70%-a nő, így nem reprezentatív a statisztika.


Németországban élő magyarként olyan magyar férfiakat is ismerek, akiknek német vagy itt élő orosz/lengyel barátnőjük vagy éppen feleségük van. Nem ritkaság. Aki külföldre költözik, annak nagy eséllyel a házastársa is külföldi lesz.


És attól, hogy nem írnak ide, nem jelenti azt, hogy nem létezik.


A másik az, hogy szerintem az esetek nagyrészében a nők mennek a férfiak után és nem fordítva; és mivel kevés külföldi él Magyarországon érthető, hogy több nőnek alakul ki ilyen kapcsolata (nyaralás, utazás, stb. alatt), mint férfinak.

2016. ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 Titusztitusz ***** válasza:
27%
Ukrán...
2016. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
93%

német.

A Balatonon dolgoztam diákmunkaként pénzváltóban, ő meg épp ott nyaralt, és nálam váltotta az eurót. :D

2016. ápr. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
5%

11es válaszoló vagyok.

Miert szomorú? Mert mar jo ideje külföldön elek. Es nem az hogy előny lenne, az, hogy külföldiként, egy másik kultúrát képviselek, egyenesen hátrány. S a tendencia, elszomorító, akik kijönnek ide nők, azoknak egyből a helybeli férfiak lesznek az elso számú potenciális férj jelöltek. Sot, a legrosszabb az az, hogy az itteniek, ugy említik az országot, mint a konnyuveru nők gyujtohelyet, ha valakinek mondom Budapest, jah ott voltunk legenybucsun. S a nőknek semmit sem kellet mondani "jöttek".


Ezzel ellentétben, diplomás vagyok,rendszeresn sportolok, jól beszélek angolul, sokkal illedelmesebb es tokosebb a fellepesem, mint az itteni "férfiak" 95%anak. De a nők mint idegen kezelnek, mert magyar vagyok. Ez a nem mindegy.

31f

2016. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Feleségem török:-)
2020. okt. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!