Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti manapság mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti manapság mennyire várjátok el a nőtől, hogy otthon ő főzzön, takarítson, mindent ő csináljon?

Figyelt kérdés
Manapság már mindkét nem dolgozik, elvárás hogy a nő vigye a háztartást, mert az az "ő dolga"?

2016. ápr. 30. 14:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%

Én szívesen beszállok a házimunkába. Nem várom el 100%-ban. Jobb egy két dolgot közösen csinálni. Építi a kapcsolatot.


Sőt, vacsit is szívesen főzök időnkét, gyertyával, meg minden.


27F (Jöhet privát ;) )

2016. ápr. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
6%
Nem elvárás,de olyan nőt szeretnék aki ezt önként vállalja és nem érzi tehernek.Én persze segítek neki ahol tudok,de csak segítek a munka dandárját ő végzi.
2016. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
semennyire, nincsenek nagy elvárásaim. Bár a lustaságot utálom és nem tűröm.
2016. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem várom el, én tudok főzni, annyira az elején még az se fontos, nem tartom gáznak ha egy nő 20-25 évesen nem egy konyhatündér. Viszont az már gáz lenne, ha mondjuk születne egy gyerekünk és nem tudna neki főzni egy főzeléket. A többi házi munka meg szerintem kommunikációval megoldható, meg attól is függ, hogy vidék vagy város. Vidéken ugye vannak kinti melók is. Ha például megegyeznek abban, hogy kint a férfi, bent a nő dolgozik az úgy oké. Városban meg fel kell osztani ésszerűen, vagy közösen csinálni.
2016. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Én elvárom, mert én is megcsinálom.

Szerintem az a jó, ha nagyjából ugyan annyi házimunkát csinálunk mindketten.

Egy valamit nem csinálok, az a vasalás, viszont a barátnőm meg nem "barkácsol", szerel meg valamit, ha elromlik.

Szóval a főzést, mosást, teregetést, sütés/főzést, szemét lehordást, stb-t megosztjuk egymás között.

Sőt főzni gyakran szó szerint együtt szoktunk, jó móka tud lenni.

2016. ápr. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

Kiröhögném a férjem, ha ilyen elvárásai lennek. Főleg, hogy az ő munkaideje rövidebb.


Én azt látom, hogy elég kevés ilyen elvárás van, kb. a férfiak 10%-a ilyen, de az is az ocsmány, buta, műveletlen, falusi réteg. Ami viszont rosszabb, a nőknek elég nagy része, 30-40%-a úgy áll hozzá, hogy az bizony az ő dolga, mert ezt látta az anyjától. Elkényeztetik a normálisabb férfiakat is, aztán az évek után, amikor nem bírják, kiakadnak, hogy miért is van így,holott ők maguk a hibásak.


Szerintem 2016-ban alapvető, hogy 50-50%-ban vagy a munkaidő arányában osztjuk meg a házimunkát. Nincs férfi és női munka, mindent vagy együtt, vagy felváltva csinálunk.

2016. ápr. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Fele-fele arányban. Nyílván amit jobban élvez vagy jobb benne azt az a fél csinálja a többit elosztják. Nekem is van olyan amit élvezek, de olyan is amit nagyon kerülök, mert béna vagyok benne.


Egyedül akkor "elvárható" ez, ha a nő kitartott és "háztartásbeli", mert akkor az a "munkája" amiért fizetést is kap (kitartás)

2016. ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én azt várom el, hogy ő IS főzzön, takarítson, stb.
2016. ápr. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
24%

Alap, hogy ezek noi munkak. :)

Najo viccet felreteve, azt gondolom, hogy egyreszt nem kell tulzasba esni a hazimunkat illetoen, mert nem mutoben lakunk, hanem lakasban, masreszt az a jo felosztas, ha mindenki a profiljanak megfelelo(kevesbe fajo) munkat vegzi. Pl vasarolni, fozni szeretek, de a tobbi az tenyleg noi munka:)

2016. ápr. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
Az én barátom semennyire sem várja el, gyakrabban takarít ő itthon és főz, mert kevesebb órát dolgozik, későbbre jár és általában rendet rak, mielőtt elmegy dolgozni. Főzni is inkább ő szokott, mert ő élvezi jobban. Én is szoktam takarítani / főzni, de ritkábban.
2016. ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!