Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihető?

Figyelt kérdés

Vajon létezik a tökéletes pasi? Aki udvarias, jól nevelt, intelligens, jól szituált, igényes, kedves, törödő?

És nem utálja saját magát?


2016. ápr. 30. 17:24
 1/4 90-ben született F.. ***** válasza:

Van, mint udvariatlan, neveletlen, ostoba, igénytelen, bunkó és önző is.

Létezik ezeknek a véges számú keveréke is.


Ugyanúgy léteznek ilyen nők is.

2016. ápr. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek belső tulajdonságok, mondjuk a jól szituált az lehet a külsőre vonatkozik. Amit ebből kiakartam hozni, hogy lehet vannak ilyen emberek, csak például nem a legelőnyösebb külsővel, és akkor ugye akkor már nem "tökéletesek". Mondjuk nem értem minek tökéletes bárkinek is. Senki sem tökéletes, mindenkinek vannak külső-belső hibái, de amíg tud kompenzálni a jó tulajdonságokkal, addig szerintem nem baj. Egyébként az utolsóból ne nagyon indulj ki. Lehet valaki nem utálja magát, csak nem volt még mondjuk kapcsolata (lásd->én) és ezért valamikor úgy gondolja, hogy ha nem kell senkinek, akkor nem olyan értékes. De ettől még nem utálja magát az ember. 22/F
2016. ápr. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Lehet, hogy nem a megfelelő társaságban próbálkoztál eddig. Isten ments, nem azt mondom hogy "néhány szinttel lejjebb keresgélj" ahogyan azt mostanában ezen az oldalon mindenki mondogatja, de igenis vannak olyan lányok akik többre értékelnek egy jó beszédpartnert, aki kedves meg udvarias, mintsem egy jóképű, de iszonyat bunkó embert.
2016. ápr. 30. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy eddig a kedvességemmel, udvariasságommal tökéletes fiú barát lettem, de mást nem akartak a lányok. Egyébként ez a jóképű-bunkó elmélet ez egyfelől hülyeség. Viszont ha a jóképű srác nem olyan értelmi szinten van, mint egy kapa, és nem ordenáré paraszt, akkor már lazán veri a mondjuk átlagos arcú, de kedvesebb-udvariasabb férfit. Amivel nincs gond, csak sokkal nagyobb energiát igényel mondjuk nekem találni valakit, mint egy havernak, akinek az arcszerkezete jobb. :) #2es voltam.
2016. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!