Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le lehet élni szerelem nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet élni szerelem nélkül egy életet? Lehet valakit mélyen szeretni, hiányozhat valaki szerelem nélkül? 27+N

Figyelt kérdés

Nem voltam szerelmes soha. Szakítottam párommal 1,5 év után, nem tudott bele törődni abba, hogy nem vagyok szerelmes. Fellángolásaim se voltak. Azért voltam vele, mert értékes ember, megszerettem, nem lángolóan.

Van egy másik férfi, aki érdekel, eleinte hidegen hagyott. Nem vagyok szerelmes belé. Udvarolni kezdett, vonzódom hozzá egyre jobban, néha hiányzik. Nem rózsaszín fátyolban látom őt, ritkán találkozunk, mégse tudom elfelejteni. Mint embert nagyon tisztelem, különlegesnek tartom, vele akarok lenni.

Be lehet vallani, az elején, hogy nem tudok szerelembe esni?


2016. ápr. 30. 20:25
 1/1 crudy ***** válasza:
Olyan nincs h nem tudsz szerelembe esni. Persze lehet h mentálisan sérült vagy és ez hozzá tesz valamit de én nem alapoznék erre. A szerelem az nem azt jelenti h kedvelsz valakit. A barátaid is hiányoznak gondolom mégse vagy szerelmes. Az se baj ha kezdesz valakivel akibe nem vagy szerelmes, szerintem a legtöbben így csinálják. Lehet h még nem találkoztál azzal akit tényleg meg tudsz szeretni.
2016. máj. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!