Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kijavíthatom a nagy hibám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kijavíthatom a nagy hibám?

Figyelt kérdés

Volt egy lány az életemben, akivel itt gyakorin ismerkedtem meg. Hónapokon át beszélgettünk írásban, majd webcamerán keresztül. Sokkal több mindent tudott rólam mint bárki más. Nagyon hozzám nőtt.Egyszer láttam élőben mindössze, de az nagyon jó volt. Sajnos nem lehettünk egy pár, mert én korán feladtam... bánom.

Mindegyikünk vágyott a másikra igy jobbnak láttuk ha minden kapcsolatot megszakítunk egymással. Ennek féléve. Ezalatt az idő alatt volt 3 hónapos kapcsolatom, ami menekülés volt. Nem is volt jó így dobtam a lányt.

Ma is a netes lány után vágyakozom. Szeretném látni a mosolyát, érezni azt h vki igazán figyel rám.


Joggal mondhatjátok h írjak nekki . De attól félek h idővel megint ugyanoda jutnánk. Emelett lett egy párja, aki sehova se engedi el, mindent szabályoz. egy állat, de tényleg. ezt a barátnőjétől tudom, akire időközönként ráírok h mi újság..

Mit tegyek?

28F



2016. ápr. 30. 18:14
 1/5 90-ben született F.. ***** válasza:

"Sajnos nem lehettünk egy pár, mert én korán feladtam... bánom.

Mindegyikünk vágyott a másikra igy jobbnak láttuk ha minden kapcsolatot megszakítunk egymással."


Ha mindketten vágytatok a másikra, akkor miért nem lett belőle kapcsolat? Miért adtad fel? Idióta vagy?

2016. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kinga és Géza
2016. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Semelyik keresztnév se stimmel :DD


Távolság miatt, illetve arra kértem h minden hétvégén utazzon hozzám, ami teljesíthetetlen mert alapból se otthon lakik. távkapcsolatba pedig nem nagyon akart belemenni

2016. ápr. 30. 18:28
 4/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
És miért vártad el, hogy a csaj utazzon hozzád?
2016. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 90-ben született F.. ***** válasza:
100%

" arra kértem h minden hétvégén utazzon hozzám"


Tehát te egy büdös lusta disznó vagy. Grat.

2016. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!