Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ez mondaná a barátotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez mondaná a barátotok?

Figyelt kérdés
Hogy lehet inkább azzal a másik lánnyal jött volna össze mert az lazább bevállalósabb. Egy konkrét lányról mondta. Egy év kapcsolat után mondta.
2016. máj. 1. 09:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs a szóismétlésért nem olvastam vissza.
2016. máj. 1. 09:44
 2/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

"Drágám, sosem késő! Én nem állok az utadba" és szépen, büszkén tovább sétáltam volna!


Az ilyen beszólógatások ritka alattomosak tudnak lenni, és értelmük sincs. Ha 1 év kapcsolat után ennyi a közlendője akkor én átértékelném a kapcsolatunkat. Alaposan.

2016. máj. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Komolyan mondom én most tanultam egy ilyenből, és többet nem hagyom magamat így lealázni. Több mint fél évig tűrtem, reménykedtem hogy szerelmes, hogy lesz jobb és jobban megbecsül, erre elhagyott másért. Ő nem mondta hogy azzal a másik lánnyal jött volna inkább össze. Hanem inkább elhagyott érte.
2016. máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Osztom az előttem válaszolót. Ha ezek után is vele maradsz, megérdemlitek egymást.
2016. máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Oké, félek megkérdezni, de mi volt az előzménye ennek?
2016. máj. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne tartsd vissza es hagyd a francba.... De úgyse fogod ha ezek után meg kiírod a kérdést... Abban a pillanatban szívből kellett volna hogy szóljon ez a mondat Tőled fele....:)

De lehet itt picsogni, es csodálkozni azon hogy két fele ember van akit elnyomnak, es ebből következően ki sarkított prldanak érzik azt mikor valakiben van annyi önérzet hogy az ilyen dolgokat ne tűrje es máris idiota nagyképű f..sznak van titulalva....;)

2016. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!