Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ilyen lenne az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ilyen lenne az ideális barátnő? Állítanátok egy fontossági sorrendet? Persze még tehettek hozzá mást is nyugodtan

Figyelt kérdés
szép arc jó alak ( ugye ez a rész a legszubjektívebb), jó vele a szex, intelligens,művelt, ápolt,egészséges életmód ( sportol, nem dohányzik, csak ritkán iszik),hűséges, odaadó, megbízható, empatikus, segítőkész
2016. máj. 1. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
"És persze szeressen is téged?" :D Bocsi ez a Forró Szélből van, ott is a rohadt nagy igényekre szólt!
2016. máj. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

szép arc jó alak ( ugye ez a rész a legszubjektívebb),

jó vele a szex,

ápolt,

empatikus,

nem dohányzik,

odaadó,

megbízható,

segítőkész,

intelligens,

hűséges,

művelt,

2016. máj. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Sorrendet állítani nem fogok de annyit mondhatok h ha a hűség empátia humor és neken tetsző arc egy minimális intelligencia nincs meg akkor esélytelen az egész
2016. máj. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Tényleg ilyesmi lenne,de az ilyen nő elképesztően ritka és kétlem,hogy az egyikük pont rólam álmodozna.

Pedig nem járna rosszul velem,de hogyan láttassam ezt be vele?

2016. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Bocsáss meg, hogy idepofátlankodom nőként a kérdésed alá, de szeretném hozzáfűzni, hogy szerintem sok férfinek élete során változik ez a rangsor. Mikor tini voltam, és 16 évesként a velem egykorú fiúkkal randiztam, akkor leginkább a külalakom volt a döntő, de ahogy idősödőm (most 20 vagyok, de általában nálam 3-6 évvel korosabb férfiak találkozom) úgy egyre inkább úgy veszem észre, hogy már túl vannak egy-két lányon, akikből kiábrándultak és csalódtak és nagyon tudják értékelni, ha hozzájuk méltóan, normálisan beszélek, viselkedek velük.
2016. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Itt nem nagyon lehet sorrendet állítani, mert vannak kritériumok, amik alapvetőek, vagyis egyformán fontosak.


Jó alak/nem dohányzik/sportol/nem iszik/jó vele a szex/hűséges,

nálam ezek a legfontosabbak, ezek nélkül nem megy...

2016. máj. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
5-ös csajszi véleményét nagyon adom. Plusz, akik itt helyeselnek azok szintén ilyenek? Mert ha elvárok valamit adjak is valamit, ugye?
2016. máj. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

szép arc

hűséges

megbízható

ápolt

jó vele a szex

segítőkész

empatikus és odaadó

intelligens és művelt

egészséges életmód

jó alak


Nekem ez a sorrend úgy nagyjából.

28/f

2016. máj. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!