Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennéte, ha barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennéte, ha barátotok havonta legálább egyszer szóbahozná a régi barátnőjét?

Figyelt kérdés
Már kicsivel több mint egy éve együtt vagyunk. Az elején sokszor mesélt a régi barátnőjéről, akivel már lassan négy éve szakítottak és csak két hónapig voltak együtt. A lány tette ki őt. Az elején még nem idegesített. Aztán hónapok után már mondtam neki, hogy ez nekem rosszul esik. Olyanokat mond róla, hogy sátán, meg tudja, hogy éppen mi történik vele. Eddig normálisan higgadtam mondtam neki, hogy már ne beszéljen róla. Most elhatároztam, hogy következőnél feldühödök és megmondom neki, ha nem hagyja abba, akkor én így nem tudom folytatni. Amúgy, ha együtt vagyunk nagyon jól érezzük magunkat. Ki is mutatja a szeretetét. Nagyon sok közös emlékünk van, míg a régivel szinte csak alap dolgok és akkor még nagyon gyerekek volta. Olyan mintha egy ideált kreált volna magának, akit nem akar elengedni. Azt érzem beszugerálja magának, hogy a régi lány mostani tettei azt bizonyítják, hogy újra szeretné vele. Pedig úgy tudom, hogy egy hülye gyereknek tartja őt. Szerintetek hatni fog rá, ha feldühödök ?

#barátnő #barát #szeretet #megbeszélés #régi #nyugodtan #szóbahozza #feldühödök #idealizálja
2015. okt. 30. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem a csalódás ami benne van, nem a vágyódás...

ezt meg kellene beszélned vele normális hangnemben...ha az sem segít akkor az ordibálás sem fog...


22F

2015. okt. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez beteges, ilyet mondani hogy ő a sátán, meg tudja mit csinál? :O

nagyon nem normális, én ezt nem tudnám elviselni, azért 1 év alatt már túltehette volna magát a dolgon főleg hogy csak 2 hónapot voltak együtt, valószínűleg nem véletlen hogy ejtette a csaj....

2015. okt. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne dühödj be,csak simán keress normális FÉRFIT magadnak.
2015. okt. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
korotok?
2015. okt. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én 19 ő 22
2015. okt. 30. 12:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég fura pasid van... Nem lehet hogy ő Lucifer? :D
2015. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!