Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akárhányszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akárhányszor ebben a kategóriában teszek fel kérdést, szinte kivétel nélkül ugyanazok az emberek, betűről-betűre ugyanazokat a leveleket küldik el privátban?

Figyelt kérdés
2016. máj. 1. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

Szia

Én a farkamról szoktam képet küldeni, de mivel itt csatolni nem lehet, ilyen karakterekből megrajzolva szoktam, csak elfelejtettem mondani, hogy át kell méretezni az ablakot, hogy összeálljon a kép.

Bocsi!

2016. máj. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Titusztitusz ***** válasza:
31%
Gondolom azért, mert azok a "különböző" emberek valójában ugyanaz az egy ember, több regivel...A jelek szerint még kicsit naív, és tapasztalatlan vagy még a netes fórumok világában...
2016. máj. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem. Van néhány ember, mindegyik más-más levelet küld, de minden kérdésre ugyanazt.
2016. máj. 1. 10:59
 4/13 anonim ***** válasza:
5%
Nem mondasz igazat! Én minden nap másik farkamról küldök fotót, kizárt, hogy láttad már az összeset.
2016. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes megnyilvánulásokat! ...
2016. máj. 1. 11:05
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező: mert túl hamar lebuktatod magad, hogy nő vagy. Ezek az urak pedig a nagy számok törvénye alapján randiznak, 1 millió levélből csak összejön 1.



(btw, én férfi vagyok, de még így is rengeteg levelet kapok, a kedvencem az "szkapcsolat" subjectű úriember, ő minden olyan hozzászólásom után ír egyet, amikor nem egyértelműen a nőket támadom, mindezt akkor is, ha a hozzászólásból kiderül alapjában véve, hogy férfi vagyok, csak nem értek egyet az MNK hangulattal :))

2016. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Vagy úgy...Ez esetben meg megintcsak egyszerü a válasz:Erre a portálra is, mint a legtöbb másikra is, egy egyfajta "törzsközönség" szokott járni...Aki ugyanis "kilóg a sorbol", és nem "ugat együtt a falkával", azt a legtöbbször kiüldözik innen...De ez minden netes fórumon ugyanígy szokott lenni...Szóval egy portál indulásakor álltalában VEGYES, ÉS SZÍNES egyéniségü közönség szokott jelen lenni, de aztán idővel MINDEN ESETBEN "egyenszabásura" formálódik előbb-utóbb a törzsközönség...Ez a portál is "elég idős már ahhoz", hogy túl legyen ezen a jelenségen...Az a néhány kivétel meg aki hosszú ideig úgy marad itt, hogy nem csahol együtt a falkával, az meg elveszlik a tömegben ahogy mondani szokás...
2016. máj. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Estienne ***** válasza:
Én akkora kocka vagyok, hogy írtam ide egy algoritmust ami figyeli a válaszokat és a "szop, 18, l, nő, tini, szex, anál, részeg" és pár hasonló karakter sorokat és ha kettő megtalálható benne küld egy automatikusan generált e-mailt. Ebből is több változat van, attól függően melyik kettő változó jött ki. Nekem csak ülnöm kell és várni a nagy fogást. Kérem, ne tépjenek szét hölgyek *.*
2016. máj. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Mert a szia, van kedved ismerkedni/szexelni kérdésen mégis mit lehetne annyit variálni?
2016. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%
Van itt 2-3 tucat férfi/fijú aki próbál minden lehetséges módon társalogni másokkal, ennyi a sztori. Nem kell ebben semmi mást keresni.
2016. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!