Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most el kell hanyagolni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most el kell hanyagolni egy nőt, vagy nem?

Figyelt kérdés

nagyon össze vagyok zavarodva... mindig, mindenhol csak azt hallom, hogy igy le kell szarni, úgy le kell szarni a nőket, akkor utánad jönnek, mert ha érdeklődő kedves vagy, akkor nem leszel férni...


erre tessék, mit tapasztalok én? Énis próbálkoztam már lehetetlen kategóriával, énis láttam, hogy nem kérnek belőlem. Leléptem. Lett valami? Soha, semmikor nem! Esetleg egyszer, amikor a kiszemeltem bepasizott, és nem foglalkoztam vele, kicsit éreztem, hogy nem jó neki, hogy hanyagolom...

egy másik, nőkhöz jól értő barátom hasonlóan járt. Pénteken megismert egy lányt, szombaton csók. Aztán nem szólt 1 hétig a lányhoz, mert "nem vagyok kiskutya". Mi lett a lánnyal? Otthagyta, mondván "nem gondolja komolyan a pasi"


szóval valaki áruljon már el nekem hogy van ez, én nem akarok pasiként 30 évesen nekiállni játszmázni, új "stratégiával" csajozni, mert én ebben nem hiszek, én nem is akarok csajozni, csak egy feleségjelölt kell nekem, de ilyenkor nagyon tanácstalan vagyok :(


2016. máj. 1. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Nálam az ilyesmi sose vezet célre. Ha nem foglalkoznak velem, én sem az illetővel. Elég egyszerűen működöm ilyen téren.

A többi nő nevében nem tudok mit mondani, sajnos barátnőimen is tapasztalok érthetetlen viselkedéseket. Szóval: ahány ház, annyi szokás. Szerintem ne add fel önmagad, ne játszd az agyad.

2016. máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha valaki hanyagol, azzal én sem foglalkozom. Az olyan férfiakat szeretem, akik azt éreztetik már az elején is és végig, hogy kellek nekik.
2016. máj. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Ha valakin érzem, hogy van egy kiforrott csajozási terve, vagy épp valami új stratégiát tesztel rajtam, hagyom a fenében. Ezek úgy ahogy vannak fszságok és midenről szólnak csak rólam nem. Ha leszar hát akkor mehet a levesbe. Ha akarod csináld, hajrá.

De a vőlegényemnek anno megtetszettem, addig próbálkozott amíg igent nem modntam egy randira, nem foglalkozott más nővel, csak velem és onnantól kezdve, folyamatosan a tudtomra adta, hogy mennyire velem szeretne lenni. Ő tiszta lapokkal játszott, fel merte vállalni az érzéseit. Nyáron házasodunk össze. 25/N

2016. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
80%

ez csak akkor működik maximum, ha a lány amúgy már nagyon veled akar lenni. Szimpatikus vagy neki, és kötődik is hozzád. De aki már itt tart annak inkább erősíteni kell a kapcsolatot, felesleges a játszma.


Felesleges stratégiát kidolgozni, a saját személyiséged szerint csajozz, mert aki horogra akad, az ezért fog szeretni, nem holmi játszmák miatt. Az embert megtévesztheted hónapokig talán évekig is, de megtartani nem fogod!

2016. máj. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
elfelejtettem mondani: vannak persze olyanok, akik szó szerint az "ölembe hullottak", ők ezt kb. 3 év után is megteszik. De van barátjuk, én meg nem akartam többet tőlük. Tehát úgy sem szedtem fel őket, hogy nem csináltam semmit.
2016. máj. 1. 12:03
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Félre érted a módszert.


NEM úgy kell leszarni a nőket, hogy oda sem mész hozzájuk vagy hogy lelépsz tőlük. Úgy kell őket leszarni, hogy ott vagy velük, a társaságukban, próbálkozol náluk, de közben a beszédeddel, viselkedéseddel, testeddel azt sugárzod, hogy neked teljesen mindegy, hogy lesz-e köztetek valami vagy sem. Lezsernek, magabiztosnak, lazának, nyugodtnak kell lenni a társaságukban, hogy azt érezzék neked aztán teljesen mindegy hogy most összejössz-e vele vagy sem.

2016. máj. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hanyagold el azt, akitol akarsz barmit is.
2016. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ez is baromság, ha valakinek teljesen mindegy, akkor az ne nálam próbálkozzon, nálam az próbálkozhat, akinek nem mindegy :)

2016. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
6: jóhát, ez megvan. Nem úgy megyek oda senkihez, hogy "úúúristen milyen jó nő, de kéééne nekem......"
2016. máj. 1. 12:38
 10/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy többek között ez a probléma :)

Szerintem egy nőnek kell az az érzés, hogy Ő kell neked, nem csak bepróbálkozol és lesz ami lesz.

2016. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!