Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a fiú többet érez a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú többet érez a lány iránt, pedig először barátság volt, akkor érdemesebb hanyagolni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha csak a fiú érez többet akkor érdemes hanyagolni...
2011. aug. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és az baj ha a lány ezért akarja megszakítani a kapcsolatot?
2011. aug. 18. 15:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Te vagy a lány?

Én most így vagyok fiúként. Megjegyzem, bár persze most jobb ha nem gondolok az illetőre, azért rosszul esne, ha soha többet nem akarna velem beszélni...szóval ha már csak barát akar lenni, akkor legalább barátnak maradjon meg. Értem?

2011. aug. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem, egyébként én vagyok a lány
2011. aug. 18. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kicsit lenne vicces, ha rólam kérdeztél volna :D

Megjegyzem előfordult, hogy ismertem aki itt kérdez.

hány éves vagy?:P

2011. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem is sz@rul esne a srácnak ha minden kapcsolatot meg akarnál vele szüntetni.


De ha neked csak a terhedre lenne a srác akkor viszont szépen zárd ezt le vele!


KÉNYSZERBŐL ne legyél vele!

2011. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!