Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Hogy valaki megtetszik,aki egyáltalán nem az eseted se külsőleg,se sehogy mégis valamiért odavagy érte. Nem tudod megmagyarázni,hogy miért,mégis ezt érzed.

2016. máj. 2. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt, olyannyira, hogy jártunk is. Nagyon szerettem annak ellenére, hogy semmiben sem olyan volt mint amilyen pasit elképzeltem magamnak.
2016. máj. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. :) 3 évig volt a barátom, most nem rég lett vége de nem azért, mert különböztünk. Igazából nem lezárt ügy egyikőnk részéről sem. Talán hamarosan újrakezdjük.
2016. máj. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Titusztitusz ***** válasza:
Nem...Még sohasem volt így velem...Ha valaki bármikoris megtetszett, akkor MINDIG tudtam ennek az okát...És tudtam azt pontosan, hogy mi tetszett meg az illetőben...
2016. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan volt, hogy szexeltem egy ideig egy sráccal, aki abszolút nem az esetem, nem helyes egyáltalán. A belső értékei se fogtak meg, sőt inkább idegesített, mert hisztis volt. De mégis van benne valami ami szexuálisan vonz, de nem tudom megmagyarázni ezek után, hogy mi lehet.
2016. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 icu75 ***** válasza:
Nekem is volt,külsőre egyáltalán nem jött be,csak a szeme és a körülötte lévő vidám szarkalábak tetszettek. Aztán kiderült hogy humoros és csodás a személyisége,aztán hogy jó az ágyban,aztán beleestem mint vak ló a gödörbe pedig már nem voltam az a "tini" csaj(30év). Ennek már 10éve,azóta egy pár vagyunk (gyerekünk is van) és még mindig nagyon jó vele minden,és nem is érdekel semmi más!
2016. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!