Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes két kollégának összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes két kollégának összejönnie?

Figyelt kérdés

Olyan érthetetlenül ostoba viszonyért hagyott el a barátom. Vonzalmat érez a kolléganője iránt, mindig összejárnak a dohányzóba. És most szakított velem hogy ki akarja vele próbálni.

Az exem tíz percnyire lakik a munkahelyétől, hogy a csajnak ne kelljen ingáznia, szerintem hamar oda is fog költözni.

A munkahelyükön is együtt lesznek, és otthon is.

Csak szerintem nincs értelme ennek? Az elköteleződéstől parázó exbarátomtól igen meglepő volt egy ilyen döntés (és alattomos sunyi hogy még a kapcsolatunk alatt eltervezte ezt)

Lehet gonosz vagyok, de remélem hamar ráunnak egymásra és szétmennek (főleg hogy a csaj egy kis bulizós cafka)


2016. máj. 3. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Az apai nagyszüleim kollégákként jöttek össze, nagymamám özvegy volt egy kislánnyal, aztán lettek még közös gyerekeik is, apám utolsó előttiként, a részleteket nem tudom, de ha ők akkor nem jönnek össze, én most nem vagyok.
2016. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!