Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan csúnya fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan csúnya fiú, akinek sikerült találni és összejönnie egy szép és jellemre is szerethető lánnyal? Elmesélnétek a történeteteket? Hol ismerkedtetek meg ki kezdeményezetett stb?

Figyelt kérdés
Jól jönne most egy kis bátorítás, ugyanis hatalmasat csalódtam a lányokban, de ne az én nyavalygásomról szóljon a kérdés, én a ti történetetekre lennék kíváncsi!:)
2013. máj. 10. 01:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem az én történetem, hanem haveromé, de olvasd el :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. máj. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

Sikerült, összejött a dolog.

Nincs ezen mit mesélni - lóvéval és kocsival kell csajozni, úgy sikerülni fog. Egyébként meg esélytelen...

2013. máj. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
csak azt mondja el valaki mi a rákért nem vesznek saját autót maguknak amit ők vezethetnek és oda mehetnek pasizni ahova akarnak ezek az autóslányok??
2013. máj. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert nehogymá' valamit ők csináljanak meg a pasiknak...le is törne a műkörmük ám. Ez van, ilyen anyagiasak és felszínesek a nők, a pénz az egyetlen istenük.
2013. máj. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
jó de ha egy autó a státusz szimbólum akkor miért nem törekednek arra hogy legyen saját, amivel mászkálhatnak, ez egyértelműen jelzi hogy inkább behódolnak, alárendelik magukat, becsicskulnak, csak elvannak az anyósülésen azt hiszik hogy onnan ők irányítanak de tévednek a sofőr kezében vannak testileg lelkileg..lányok is megírhatnák a véleményüket
2013. máj. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
annyi ilyet látni mindenfelé, férfi/fiú a volánnal, csajszi az anyósülésen merev királynő pózban, meg van a másik az elmebajos vigyorgó
2013. máj. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Több fronton is zajlik a világ legmagasabb szintű éjjeli trollkodása az oldalon, és akkor te képes vagy begépelni az 363424254758979464635. ilyen kérdést, és meggyalázni Debrecent? X'D
2013. máj. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
miért pont Debrecent?
2013. máj. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

gyerekek mi folyik ott debrecenben?

már annyi szidást hallottam róla :D

2013. máj. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem szidom, félreértés ne essék, csak pár felhasználó folyamatosan szégyent hoz arra városra.
2013. máj. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!