Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves nők! Mennyi jövedel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők! Mennyi jövedelme legyen legalább a leendő pasitoknak havonta? Milyen életet képzeltek el magatoknak a leendő párotokkal?

Figyelt kérdés
2016. máj. 3. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Netto 150.000, ketten kényelmesen tudjunk élni egy albiba, aztán CSOK és lakásvásárlás.

nekem nem kell milliomos, tetszen külsőre-belsőre

2016. máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az a nettó 150 még mindig duplája pl a minimálbérnek...


Igények vannak.


Te mennyit keresel?

2016. máj. 3. 23:19
 3/11 anonim ***** válasza:
12%

200-at

pedig pesten még egy szállodai szobalány is keres ennyit jobb hotelekben

2016. máj. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Rossz a kategória. Hasonló az enyémhez, az az ideális. Sok utazás, programok, külföldön élés. Min. havi 3-4 millió.
2016. máj. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"pedig pesten még egy szállodai szobalány is keres ennyit jobb hotelekben"


megyek oda dolgozni....

2016. máj. 3. 23:51
 6/11 anonim ***** válasza:
A párom kamionsofőrnek készül, az ha jó cégnél van akár 600ezres fizut is jelenthet, egyelőre minimálbér... Nekem minimálbéres melóm van mellette fordítok ami alkalmi meló de 20-30ezret is lehet vele keresni kb fél óra alatt (karakterszám függő meg h miről mire fordítok)... Jövőbeli elképzelés annyi h jó albit találjunk és h megteremtsük azt az életszínvonalat amit egyelőre nem engedhetünk meg magunknak (nem luxus de felsőközéposztály beli)
2016. máj. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Na megérkezett a 48%-os ratyi.
2016. máj. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 23:51

egy 4 seasons-ben vagy egy Boscolo-ban ez simán elképzelhető, borravalóval. Sőt... De azért oda nem vesznek fel bárkit.

2016. máj. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Életkortól függ.

23-25 évesen kb 150-180 körül, 25-28 között 200-250, 30 fölött 250-300. Szóval lássam, hogy halad. Ha 40 éves korára kb összejön az 500+ az már bőven jó.


Ez egyébként a saját tervem is, ezért akarok ugyanilyen párt, mert aki nem ilyen mint én, úgyse érti meg. És igen én is keresek nettó 200at, nem a semmire várom el a fentieket.


De nekem van párom. És többet keres nálam jóval, de amikor összejöttünk még elég csóró volt, csak mindketten karrieristák vagyunk. Ő tőlem ugyanúgy elvárja, hogy haladjak, számára pozitív, hogy folyamatosan fejlődünk.


Majd szeretnék egy kertes házat kb 10-15 év múlva. Szerintem ez reális.

2016. máj. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Harmincasok vagyunk, mindketten 250-350 ezres nettó jövedelemmel (diplomásként, Budapesten). Már van egy kis lakásunk, de szeretnénk (lehetőleg hitel nélkül) pár éven belül nagyobb kertes házba költözni.

Amikor ismerkedtem, hozzám hasonló egzisztenciájú társat képzeltem el, és be is jött (bár nem kértem el az első randin a bankszámlakivonatát).

2016. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!