Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondja mar meg nekem valaki,...

Mondja mar meg nekem valaki, miert ilyen felelőtlen sok leendő anyuka /nő? Hogy jut eszetekbe magatoknak felnyitni es a méheteket tapogatni?

Figyelt kérdés

Nagyon felelőtlen veszélyes dolog

Bármit elkaphattok , kézmosás után is nyugi ..

Nőgyógyász mellett vagyok aszisztens hat az orvos ma majdnem leszedte egy par hetes anyuka fejet h mit nyúlkal fel magának megbolondult

Úgy jött fel a téma h a nő panaszkodott h valaki régen lecseszzte h ezt csinálja es h az illető milyen tudatlan mert végülis igaza lett h terhes

Könyörgöm nem lehet tesztet venni ? Orvoshoz menni??? Tudom milyen rossz várakozni de akkor is ez mar durva :( nem bántani akarok másokat ezzel hanem kicsit terjetek észhez h ez az orvosotok dolga es bármit elkaphattok így terhesen meg a babának árthattok rosszabb esetben



2016. máj. 3. 18:07
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:

Felnyúlni

bocsánat okosnak érzi magát a telefonom ..:) *****

2016. máj. 3. 18:09
 2/56 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen egyet értek, de az ilyen nőknek hiába magyarázod, sértésnek veszik.
2016. máj. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:

Igen tudom

Pont ma nagyon higgadtan kedvesen írtam egy ilyen nőnek először persze válaszoltam a kérdésére es jelentett persze nem történt semmi mivel aztán inkább nem írtam neki nagyon kiborult üzeneteket is irt

Hat sajnos nem lehet velük mit kezdeni

Remelem ha lányuk születik nekik nem tanácsolják majd ezt

2016. máj. 3. 18:10
 4/56 anonim ***** válasza:
80%
Én sem értem mikor itt kérdezgetik,hogy milyen a méhszáj,meg ilyennek-olyannak érzik.Könyörgöm,nem vagyunk nőgyógyászok,meg mit nyúlkálnak annyira fel??
2016. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem mi értelme.. ha az ovu idejére kell akkor az ovuteszt is megteszi, késésnél meg a HCG teszt... bár ovutesztet is lehet jóstesztnek használni elvileg, ha valaki türelmetlen.


5 hetesen voltam nőgyógyásznál (igazából fertőzés miatt féltem) mikor mondtam az orvosnak, hogy 1 hete késik és pozitív a tesztem akkor azt mondta ő ilyen fiatal terhességet nem is tud kitapintani még. (Itt UHt nem a rendelőben csinálnak, hanem időpontra egy UH szobában.) Szóval ha egy orvos nem tudja kitapintani az 5 hetes terhességet akkor valószínű is, hogy laikus nőknek majd segít az önvizsgálat.. na mindegy, mindenki maga tudja..

2016. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
85%

Én sem értem őket...

Jópár hónapja is volt egy ilyen kérdés, vki SZÉPEN mondta, hogy miért csinálja ezt, elkaphat vmi fertőzést. Erre durván visszaszólt neki, hogy alaposan megmosta a kezét és évek óta nyúlkál magának és nem kapott el semmit.

Nem tudom, de nekem eszembe sem jutna ilyen. :S

2016. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
79%
Most nem azt mondom hogy nagyon ügyes és okos aki ezt teszi, de álljunk már meg egy pillanatra! Ha masztizol nem lesz a hüvelyedben az ujjad? A párod a farkát ferőtlenítőbe mártja mielőtt bedugja? Azért nem hiszem hogy az orvos ilyet mondott és azt sem hiszem hogy asszisztens vagy. Félreértés ne essék sosem vizsgálgattam a méhszájamat, de ugyanakkora hülyeségnek tartom azt hogy attól hogy valaki magába dugja az ujját az egyből fertőzést visz fel, mint azt aki vizsgálgatja magát! Normál terhesen még a szexuális élet is szabad, és azért van zárva a méhszáj hogy távol tartsa többek között a bacikat. No meg ha a férjeddel terhesen együtt vagy, tán a kisfickók is eljutnak a babához? Nem, dehogy jutnak! De ha egy wc deszkáról vmit összeszed vmi HÜVELYI fertőzést az ember, ott nem nyúlkált senki sehova mégis összejött, szóval attól szerintem senki nem kap szifiliszt hogy felnyúl magának! Ezért nem kell meglincselni senkit. Mindenki maga dönti el hogy mit csinál magával nem kell háborogni.
2016. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
67%

Bocsi, de mi van?

Mit csinálnak?!?

2016. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
53%
Nekik hiába magyarázod. Az itteni emberek hisznek mindenféle babonákban, nem csináltatnak kombinált tesztet, mert az csak arányszámot ad (?!!), és szerintük mindenki "szerencsés", aki meg tud adni a gyerekének alap dolgokat...
2016. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
7 nem tudom nem masztizok a férjem is nagy ritkán ujjat en csuklóból élvezek csak sajnos
2016. máj. 3. 19:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!