Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másis volt már így?

Figyelt kérdés

Sokad dolgozom,a melóhelyemre sokat utazok oda vissza. Edzésre járok,így nem sok időm és energiám lenne párkapcsolatra.

Van egy nő,akit nagyon kedvelek,teljessen rendes és nagyon szerethető. Ő velem akar lenni. És azt mondja,beéri heti egy találkával,pár telóbeszélgetéssel,nem sértődik meg ha nem érek rá,alkalmazkodik hozzám. Meg h majd kiforná magát.

Én tapasztalatom alapján nem hinném h kitartana. És ha megszeretném félek h elvesztem.

F37,a nő 24


2016. máj. 5. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is való neked párkapcsolat, ha ilyen negatívan állsz hozzá az egészhez!

Utcára se menj ki, mert nem tudhatok hogy éppen mikor fognak elcsapni téged!


Nőlj fel agyilag!


A jövőt senki se ismeri.


Ha meg se próbálod, akkor már veszítettél.

2016. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán akarnál kapcsolatot,az ugyanolyan fontos lenne, mint az edzés. Ha a nő beérni heti 1 találkával (hétvége pl. mért nem lehet? az máris 2 nap) és neked ennek ellenére nem kell, akkor maradj is egyedül, igazán nem szeretnél kapcsolatot senkivel, csak kifogást gyártasz. Az persze kell, hogy a nő fusson utánad, mert kell az egódnak, de Te érte semmiről nem mondanál le... Nőként mondom, nem kezdenék veled. Én heti 4 x edzek, 3 x mégis van időm a páromra, csak akarni kell megoldani.
2016. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nem akarod igazán ezt a nőt. Ha akarnád, nem is lenne kérdés, már rég csináltál volna neki helyet az életedben.
2016. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én heti 4szer edzek kb 2órát.

12órázok éjjel,néha nappal és kb egy honapba ha egyszer van szabad két napom. Általába eggy nap szabadom van. Az meg h hétvégére esik marha ritka. Melóba 2 óra 42percet utazok,2szer szálok át. Meló után örülök ha odatudok menni edzeni.

A nő hétvégén szabad. Van egy gyereke is.

A fő probléma az h a csajnál nem lehet aludni (nincs kapcsolata).

Nagyon kedvelem ez tény!

2016. máj. 5. 19:28
 5/7 A kérdező kommentje:
A heti egy találkát tudod nyujtani. Lemondom az edzés.
2016. máj. 5. 19:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindig arra van időnk, amire szánunk.


Jól is teszed, hogy lemondod az edzést, mert ezzel is azt mutatod, hogy fontos számodra a csaj, és szánsz rá időt!


Az életedet úgy alakítod, ahogy TE akarod!

2016. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen,igazatok van. Én csak a tapasztalataim miatt gondolom azt h ezt nem sokáig birja. Meg énis nehezzen. Így együtt se tudunk aludni. Meg a heti egy találka is úgy lenne h kb lenne 2óránk és sehova nem tudnánk bemenni.

Még othon van a gyeiekkel meg alkalmi melója van.

2016. máj. 5. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!