Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány nagyon szeretem hogy hivjam el radira? meg nem csak énhajtokrá de másis?

Figyelt kérdés
barátnö

#barátnmö
2013. nov. 8. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és hívd el valamerre. Ha még nem beszéltél vele semmit csak látásból ismered akkor előszöe beszélgessél vele aztán hívd el valamerre. Ha bejössz neki vagy csak simán szimpatikusnak tart akkor elfog menni. Ha meg nem akkor tudd meg az okát és tegyél érte. De ha már randizgat mással és szeretik is egymást akkor ne rontsd el akapcsolatukat mert azzal pofára eshetsz.
2013. nov. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom de nemrandizgat
2013. nov. 8. 09:37
 3/6 anonim válasza:

Erre is válaszoljatok összefüg ez az ennyém!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__50281..

2013. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hülye torzsa én nemálokle koplyle?
2013. nov. 8. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne hívjad el, mert megfog ijedni tőled.
2013. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
xD princes szentem is megijed tölle a csaj.! De szegény hülye gyerek osztálytársam és nem fogja fel senki nem HAJT a "csajára" de soha nem lesz a csaja
2013. nov. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!