Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miert csinaljak a nok es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miert csinaljak a nok es miert reagalnak ra igy a ferfiak?

Figyelt kérdés
Van egy ferfi akinek tetszik egy no, ferfi kezdemenyez, viszont a no visszautasit. A ferfi meg probalkozik, mert nagyon tetszik neki a lany, de vegul feladja. Kozben osszejon egy masik lannyal es elkezdodik boldog kapcsolatuk. Igen am, de hirtelen az elso lanyka felbukkan es most mar meggondolva magat o is szeretne valamit a pasitol. De miert most? Ezt miert csinaljak? Plusz kerdes, hogy mi van azokkal a pasikkal akik meg engednek is a csabitasnak es otthagyjak a jelenlegi kapcsolatukat, mert pl az a csaj jobban tetszett.

2016. máj. 6. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Mert rájött, hogy nem akar egyedül lenni és ha nincs ló,jó a szamár is :)))
2016. máj. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Addig jó volt, hogy ott volt a pincsikutya, mert így érezte azt, hogy vkinek kell, és legyeztette az egóját. Most, hogy a srác más lánnyal van, már nincs ott mellette az instant ego booster... és akkor már féltékeny lesz, megsértődik...
2016. máj. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

Elég egyszerű dolog ez, de nem fog tetszeni.


A nőknek halvány lila fingjuk sincs, hogy mit akarnak(kb. 30 éves korukig, onnantól kezdve érdemes velük számolni).


Mindazonáltal éppen ekkor, 15-30 közt a legkelendőbbek, szóval nehezen tudják feloldani ezt a szituációt.

Azt találták ki, hogy akkor biztosan az lesz nekik is a jó, ami már másnak is jó volt. Pl. minden jó pasi már foglalt, a házas pasi "legalább alkalmas az együttélésre",stb.


Amikor te odamész egy csajhoz, nyiltan kiszolgáltatod magad és az érdeklődésedet iránta, vagyis neked ő bejön, de a nő felfelé akar választani, hisz a piac ezt diktálja, szóval egyúttal nagy hátrányba is kerülsz.

A nők valahogy egyből azt érzik, hogy te vagy az, akinél biztosan jobb is jön majd.

Amikor viszont egy másik csajjal látnak, hirtelen felértékelődsz.


Ha okosan csinálod, egy lányhaverodat meg tudod kérni, hogy játssza el a csajodat, hogy felszedhess így egy kiszemeltet. Próbáld ki!

2016. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy mióta kapcsolatban vagyok több nő érdeklődik, mint amikor egyedül voltam. Érdekes jelenség. Férfiaknál szerintem nincs ilyen.
2016. máj. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A kérdésed második fele süket fülekre talált, szóval egyelőre be kell érned ezzel az egy nézőponttal: ha a pasi egyszer felsül egy lánynál, az nyilván elég nagy sikertelenség neki, szóval később nagyobb dicsőséget érez, ha mégis megkaphatja. A kudarc után nagyobb a sikerélmény, amitől értékesebb lesz az eredeti lány, mint az, akivel simán mentek a dolgok, és így, hogy megteheti, hogy válogat, nyilván az értékesebbet fogja választani.
2016. máj. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van, aki viszont ilyenkor mégis rájön, hogy mégse kell neki a pasi. A férjem volt így, otthagyott egy ilyenért, aztán persze nem lett belőle semmi. Volt még náluk egy kis huzavona, amikor a csaj adta alá a lovat, azt mondta, hogy szívesen randizna vele, utólag pedig azt mondta, hogy az nem is randi volt. Aztán megint azt mondta, hogy megpróbálná, elmentek együtt koncertre és azt kellett néznie, ahogy mással flörtöl. Nehéz ügy, mert sokféleképpen ki lehet ebből jönni, lehet, hogy nálad a csajszi komolyan gondolja, de erről meg kell győződnöd.
2016. máj. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jah, igen. Később aztán, amikor mi újra együtt voltunk, a csaj ismét felbukkant, minden lehető módon próbált teperni. Sajnálom szegényt, mert nem tudja mit veszített. Vagy most már de.
2016. máj. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez szinte 100%-ban illik ram. Volt egy srac, probalkozott parszor nalam, de mivel tudtam, hogy amolyan ropteben is a legyet tipus, 2x hidegen viselkedtem vele, es arra vartam, hogy 3.alkalommal is probalkozzon, akkor megkapott volna. Nem tette.

Most fel eve kb van valakije, nem tudom, hogy szeretik-e egymast vagy sem, de ettol fuggetlenul engem meg mindig erdekel a srac. Nem fogok belemaszni a kapcsolatukba, mert nem sullyedek le arra a szintre.

Ha akar, szol, megkap...

2016. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as

Akkor sztem rólad mintázták ezt a tudományos igényességű demonstrációs videót a női viselkedésről:

https://www.youtube.com/watch?v=lKzCvg9aQYk

2016. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Azért az egy árva kommentért megérte belinkelni :DD
2016. máj. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!