Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak most? Egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most? Egyáltalán akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Nos, eddig nem voltam igazán sikeres a férfiakkal. Volt egy pár próbálkozásom, de mindegyik kudarcba fulladt. Most rám írt facebookon egy 22 éves egyetemista srác, és hát csodálkoztam is, hogy mit akarhat tőlem. Tök kedves volt, kérdezgetett, nagyon jól kijöttünk (és meg sem játszottam magam, nagyon jót beszélgettünk). Aztán elköszöntem tőle, azóta nem hallottam felőle. Sokszor összefutottunk már, tehát nem teljesen idegen. Én azonban - a korábbi tapasztalataim miatt - eldöntöttem, hogy nem fogom őt keresni, sajnos volt már, hogy többszörösen én kerestem a másikat. Azóta igyekszem "meghódíttatni" magam :) Mit tanácsoltok, hogy keltsem fel anélkül a figyelmét, hogy nyomulósnak tartson? (Eddig nem csináltam semmi ilyesmit) 19/L
2016. máj. 2. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Háááááát, valami jelet mindenképpen kell adni, hogy ő se érezze azt, hogy feleslegesen nyomul. Szerintem egyébként a pasi dolga, hogy elhívja randira a lányt, és radikális lépéseket tegyen, a nő csak reagálhat, viszont ez akár egy barátság kezdete is lehetne, ebben semmi nincs, szóval szerintem ha találkoztok, menj oda, és kérj tőle segítséget valamiben például, így beszélgetésbe elegyedtek, mégsem nyomulás. Férfiasságát is megcsillogtathatja előtted, érezni fogja a dominanciáját, mert megbízol benne, mégis felsőbb éves.


Szurkoloook! :P

20/L

2016. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!