Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha a leendőbel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a leendőbeliteknek a testvére meleg lenne?

Figyelt kérdés
Én 19 evés lány vagyok, és megismerkedtem egy sráccal akinek az öccse meleg. Viszont engem ez nagyon zavar. Nem ítélem el a melegeket, de ha komolyra kerülne a dolog nem tudnám elviselni, hogy lesz a családban egy meleg.

2016. máj. 6. 21:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem érdekel. Sokáig azt hittem, hogy az, de aztán kiderült, hogy nem az. Ez is mindegy volt.
2016. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem ítéled el őket, akkor miért zavar, miért nem tudnád elviselni? Egyik szavaddal ütöd a másikat.

Engem amúgy nem zavarna.

2016. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Ahha, még hogy nem ítéled el.. Amúgy meg neked semmi közöd hozzá, hogy az öccse milyen... "nem tudnám elviselni, hogy lesz a családban egy meleg. " Ha így kiakadsz egy olyan ember miatt, akihez amúgy nincs nagyon közöd és nem kell vele különösebben foglalkoznod, akkor mit tennél, ha pl majd a gyereked lenne meleg?
2016. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
a te hozzáállásoddal van a baj. jobb is, ha nem kerülsz bele egy normális családba így. de amúgy legalább ne próbálnád tagadni, hogy bajod van vele...
2016. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
néha elcsodálkozok hogy az ilyen kérdések ilyen tartalmakkal valójában egy unatkozó 12éves szűzbetyár agyszüleményei vagy komolyan is gondoljátok? mert ha igen, fordulj orvoshoz, nem vagy normális
2016. máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Azt hiszem én a hozzád hasonlóakat lennék képtelen elviselni a családomban.

Kérlek ne kerülj be ebbe a családba, jobb nekik nélküled.

2016. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem zavarna, a legjobb barátnőmet se dobtam a kukába miután elmondta hogy a lányokat szereti:) Bár kicsit fura hogy nem ítéled el őket de azért ne legyen a közeledbe egy se...ugyanolyan emberek mint a heterok, nem kéne hogy zavarjon.
2016. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Engem senkinek nem érdekel a szexualitása, hacsak nem akarok szexelni vele. Nem fogalalkoznék vele különösebben.


Viszont jobb ha tudod, hogy elítéled a melegeket. Lehet hogy pusztán a létezésükkel nincs problémád, csak nem akarsz közel kerülni hozzájuk, de ez attól még ítélkezés. Mi más miatt ne tudnál elviselni egy meleget a családodban?

2016. máj. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

Hagyd ott v ne kezdj vele! Adj neki esélyt hogy egy normális értékrendel rendelkező lány/nő legyen a párja.

Tényleg üti egymást a nem ítélem el a melegeket meg a családba nem tudnám elviselni egy meleget.

N24

2016. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Jobb lenne, ha a lányokat szeretné, és ráhajtana a bátyja csajára is, ugye?
2016. máj. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!