Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem avgyok meleg de annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem avgyok meleg de annak hisznek, szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Annyi az egesz, hogy sokkal tobb lany baratom van,mint fiu es nem vagyok a kondizos fiu, aki imad focizni meg ilyenek, meg megszoktam azt hogy ugy ulok hogy keresztbeteszem a labam mint a nok, de csak azert mert kiskoromban mindig azt mondtak, ne rakjam szet a labam. Se a viselkedesem nem b*zis ,sem az oltozkodesem, meg en nem nagyon fogok kezet mas fiukkal mert szerintem felesleges. Sgoval szeri tetek turjem tovabb es ne alacsonyodjak le hozzajuk? Vagy valakinek jobb otlete van?
2016. jan. 18. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:

hány éves vagy 14?

csak mert ez felett a kor felett általában már kiállnak magukért a fiúk.

mellesleg egy barátnő sokat javíthat a helyzeten.

2016. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a leírás alapján kicsit langyi beütésű a viselkedésed.
2016. jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kis buuzi vagy, ez van...
2016. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg az a gond hogy tudom magamról hgy hetero vagyok
2016. jan. 18. 17:20
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor változtass ember! legyél már tökös, ne pedig egy kis pin@ !!!
2016. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is azt gondolnám, hogy b>zi vagy. Ha nem így van, légy férfi!
2016. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szoval szerintetek azert vagyok meleg mert nem fogok kezet utalom a sportot sokkal tobb a lany baratom es keresztbe teszem a labam. Erdekes eszrevetel a regi osztalyom is tudta am hogy nem vagyok mas
2016. jan. 18. 21:44
 8/8 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy mi vagy, de melegnek HINNÉLEK ha ezeket a dolgokat látnám rajtad...

szóval változtass ha nem akarsz egy kis punci maradni

2016. jan. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!