Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti örülnétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti örülnétek ha a barátnőtöktől valami ruhadarabot kapnátok a szülinapotokra?

Figyelt kérdés
pl. póló, pulcsi, hátizsák, vicces zokni/alsónadrág
2016. máj. 7. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
A legjobb barátom pont ezen akadt ki. :D A barátnője adott neki 3 pár jó meleg zoknit, hogy ne fázzon a lába, karácsonyra. Közölte, hogy ennél hülyébb ajándékot el sem tudott volna képzelni. :D Nem igazán örülnek neki szerintem. Egy személyesebb valami szerinte sokkal jobb.
2016. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Anno barátnőmtől kaptam egy pólót. De a mintát rá ő készítette, mert megtetszett egy videoklipben (Jason Mraz-I'm yours) a pali pólója és cuki módon figyelt és elkészítette nekem. Én nagyon örültem neki. De ez ilyen személyre szóló.
2016. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, egy focimeznek orulnek. Mondjuk egy river plate meznek.
2016. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen. Volt barátnőmtől és az anyjától, pólókat kaptam, nem szülinapra, hanem névnapomra. Ami fura és nagyon jól esett, még csodálkoztam is rajta, hogy én tavaly május 1-re vittem neki egy szép május kosarat, ő pedig meglepett egy inggel és egy pólóval. Szülinapomra mást kaptam, de nem az számít hogy mit.

Persze. Minden fiú, férfi örülne neki.

2016. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Zokni, alsó, ilyesmi elmegy, de egyéb ruhadarabokat nem szeretek kapni.

Nagyon válogatós vagyok, nem nagyon szeretem az új ruhákat, de már többször kaptam karácsonyra/szülinapra olyanokat, amit én nem vennék meg. Jó, így is hordom őket, de nem volt bennem felhőtlen öröm, mikor láttam, hogy ruhát kapok.

2016. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb férfi szereti a praktikus ajándékokat, ha eltalálod az ízlését, akkor jó ajándék lehet a ruhadarab. Én többször vettem már a páromnak pólót olyan mintával, amiről tudtam, hogy szereti, tetszeni fog neki, és nagyon örült. De azért ez nem feltétlenül igaz mindenkire.
2016. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írta valaki: válogatós vagyok. Ha ismered az ízlésemet és tudod, mi fog tetszeni, akkor örülök neki, de ha valami oylat kapok amit az életben nem veszek fel, az gáz...
2016. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos szeretik, de szerintem egy személyesebb ajándék sokkal jobb.
2016. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én igazából bárminek tudnék örülni, amit a bnőmtől kapnék, nem volt fontos sose annyira egy ajándék nekem
2016. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!