Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell beszélgetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell beszélgetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég érdekes problémával küzdök. Egyszerűen nem tudok beszélgetni, illetve témát felhozni ha beszélgetésre kerül a sor egy lánnyal. Interneten pár levél váltása után annyiban is marad a "beszélgetés", előben meg el sem tudok jutni odáig. Hogyan legyen dumám, hogyan kell beszélgetni? Létezik valami módszer erre, amit lehet tanulni? Köszönöm!


23/F



2016. máj. 7. 18:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem szabad arra koncentrálnod, hogy most "épp beszélgetsz".

Pl. dicsérd meg a cipőjét, kérdezd meg mit sportol, bármit, ami eszedbe jut, de ne legyen köze a szexhez. Valamiért az irritálja a nőket...

A lényeg, hogy te irányíts, vállald fel a labdalecsapásokat, légy poénos és hagyd, hogy ő is teljesen ki tudjon bontakozni(ne szakítsd félbe, tegyél fel nem eldöntendő kérdéseket, világíts rá alternatív meglátásokra, vagyis csillogtasd az egyéniségedet).

Ha kell, gyakorolj lányhaverral.

2016. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Na amit leírtál, valahogy azt kéne megtanulnom, illetve azt, hogy hogyan legyek vicces/poénos...:/ Nincs lányhaverom sem.
2016. máj. 7. 18:39
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Talán az a gond, hogy unalmas dolgokról próbáltok beszélgetni. Kérdezz tőle random, a témától teljesen eltérően szegezz neki egy kérdést. :) Mondjuk beszélgettek a sportról és kérdezd meg tőle hajtott-e már át piroson, vagy ha nincs otthon vaj meg eszi-e a kenyeret nélküle is. :D
2016. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, szívesen segítek a "gyakorlásában". Imádok beszélni :D

18L

2016. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

Újra 1-es vagyok.


A helyzet az, hogy ezt nem begyakorolni kell, hanem felszabadítani magadban.

Ha olyan laza tudnál lenni egy tetszetős lánnyal, mint egy számodra nem tetszővel, nyert ügyed van.

Eddig volt 5 olyan randim életem során, ahol a lány kifejezetten nem jött be és mindegyik alkalommal, kivétel nélkül odavolt értem a randi végére.

Igen, ha nincs rajtad nyomás, olyan laza és kiegyensúlyozott tudsz lenni, ami alapból vonzó a nőknek.

A legjobb, ha valami csibészség, pofátlanság ott van némelyik szavad mögött(fontos! ne legyen szexista és kerüld a direkt viccmesélést).

A legjobb módszer az elsajátítására, ha fogod magad és egyszerűen vaktában elkezdesz idegen és szép lányoknál kezdeményezni, de úgy, hogy nem akarsz tőle semmit. Szard le, csak az a lényeg, hogy dőljön le a gát benned.

Mondjuk egy bögyösebb lányhoz: "Hmm, következő életemben ilyen felső szeretnék lenni..."+kis vigyor.

Pofátlan, nem vársz semmit, de jól esett neki.

Vagy egy könyvet olvas épp: "Szia! Ha befejezted a könyvet, kölcsön adnád?"

Közvetlen, azonos érdeklődési kört mutat és poén a valószerűtlensége, hogy egy idegennek adja "kölcsön".

Esetleg eső idején valami fedél alatt várakozó lánynak felajánlod, hogy jöjjön a te ernyőd alá. Igen, alapfeltétel az eső, az ernyő és hogy ráérj kísérgetni. Előnye, hogy ilyenkor beléd karolhat és a nők szeretik az ilyen régimódi hülyeségeket.

Persze készülj fel, hogy nemet fog mondani, mert ki tudja miféle vadállat lehetsz, ezért ilyenkor mosollyal konstatáld.

2016. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Rátapintottál a lényegre. Én nem vagyok ilyen és nem is tudok így viccelődni meg semmi. Viszont szívesen lennék olyan akiből ilyen lazán és spontán dől a duma és a viccelődés. Mégis hogyan szabadíthatnám fel ezt magamban? Egyáltalán lehetek ilyen? Így 23 éves létemre változtathatok ezen?
2016. máj. 7. 20:16
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Buliban ha iszol a haverokkal és alkohol hatása alatt vagy úgy biztosan jobban fel tudsz szabadulni. :) Próbáld ki. Egyébként sokban függ attól, milyen lánynál próbálkozol.
2016. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem szoktam piálni mivel edzek, viszont jövő hónapban valami egészen mással fogom "gyilkolni" a májamat...:)) Haverjaim sincsenek, max munkatársaim.
2016. máj. 7. 21:18
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem is arra gondoltam, hogy válj alkoholisvá. :D Mihez kezdesz a jövő hónapban?
2016. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Elkezdek egy szteroidkúrát.
2016. máj. 8. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!