Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy egy 1 éves kapcsolatban még nem aludtak együtt?

Figyelt kérdés
20/L és 23/F, szexelni már rég óta szexelnek
2016. máj. 3. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem éppen. Az a része pedig a legjobb. Meg mellette ébredni.
2016. máj. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem az, ha csak nem valami nagyon extrém sajátos körülmény miatt alakult így.
2016. máj. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

azt ti döntsétek el, hogy normális, vagy nem! Ti csináljátok, akkor nekünk mi közünk hozzá??


Amúgy úgy fogalmaznék, hogy ilyen helyzet ritkábban szokott előfordulni.

2016. máj. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy normális!!


De ha saját magatokról írsz, akkor miért T/3-ban beszélsz?


Ha még úgy érzitek, hogy nem jött el az ideje, akkor nem jött el.


Nem kényszer a szex. Akkor csináljátok, amikor ti szeretnétek!

2016. máj. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez kapcsolat? Ez inkább a csaj kihasználása!

Normális esetben úgy történik AZ ELSŐ EGYÜTTLÉT hogy egy program után a csaj átmegy a pasihoz és utána együtt is alszanak!

2016. máj. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nos hasonló helyzetben vagyok én is..sokan el se hiszik, de 3 éve vagyok egy kapcsolatban és én is nyáron alszok együtt a barátommal ha nyaralunk!!!!

Máskor sose...miért? Szigorú az anyukám...nálunk nem aludhat a barátom és én se náluk, mivel nincs hely!!!

Ennyi sajnos így csak ha nyaralunk akkor alszunk együtt nyaranként...rossz helyzet de sajnos ez van :(

23 lány.....

2016. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi 3napja vagyunk együtt,ő már aludna,én meg teljesen kizártnak tartom.Én vagyok a nő.
2016. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!