Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg túlzás már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túlzás már, hogy itthon is sminkelem magam?

Figyelt kérdés

Párom tette szóvá, hogy szerinte ez ár beteges, hogy itthonra is kisminkelem magam, például ma reggel is, pedig nem megyünk sehova. Pedig csak alapozót, korrektort, szempillaspirált kentem föl, meg a szemöldökömet rajzoltam meg. És nem érti, hogy itthonra minek smink, úgyse lát senki, szerinte ez hülyeség és felesleges, amúgy s utálja, hogy mindig arra kell figyelnie, hogy ne kenje el a sminkem, stb...

Már fiút is zavarna ez, vagy csak az én párom van kiakadva ezen?


L/20


2016. máj. 8. 09:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%

Miért csinálod?

Megrajzoltad a szemöldököd???Mi lett az igazival,valamilyen baleseted volt?

2016. máj. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Sunshinedoll ***** válasza:
65%

Ha te sminkben érzed magad szépnek, akkor sminkelj otthonra is, az a fő, hogy te meg legyél elégedve magaddal.

Én nem szoktam magam itthonra kisminkelni, de a páromat nem zavarná, ő szépnek talál akkor is, ha nincs rajtam smink, meg akkor is, ha van. A párodnak el kéne fogadnia, hogy ha neked igényed van a sminkelésre, akkor minden jogod megvan rá, hogy kisminkeld magad, neki meg semmi köze hozzá.

2016. máj. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én is kisminkelem magam, ha a páromhoz megyek, még akkor is ha tudom, hogy onnan nem megyünk tovább sehová, de olvastam már több ilyen kérdést, tehát más fiúkat is zavar. Én sem érzem jól magam smink nélkül, így megértelek.
2016. máj. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
A smink nem zavarna ... De hogy allandoan arra kene figyelnem hogy hogy erjek hozzad hogy pusziljalak meg stb hogy a sminked el ne kenodjon hat neharagudj de borzaszto kiabrandito lenne
2016. máj. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is túlzás. Minek teszed tönkre a bőröd? Legalább otthon hagyd már egy kicsit szellőzni.
2016. máj. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Sztem nincs ezzel semmi baj.

Ha sminkelne otthon is a barátnőm, csak annak a jelét látnám benne, hogy tetszeni akar.

Azért fontos hozzátenni, hogy ne menjen el vele fél óra, szóval azért tartson mértéket.

Sok lánynál egy fésülködés meg egy kihúzott szempilla is csodákra képes.

2016. máj. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Engem borzasztoan zavarna, hogy nem lehet teged rendesen megcsokolni, mert a borodrol akkor mar rogton az alapozot nyalom le meg tarsai. Miert vagy ennyire elegedetlen magaddal? Semmi baj a sminkkel, de aki mar ennyire maniakusan takargatja magat vele, azzal mar igen.
2016. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
1-es, van szemöldököm, csak nagyon korán kezdtem szedni, meg festeni, és ez miatt nagyon ritka, ami engem zavar. Így minden reggel megrajzolom, de volt már, hogy kozmetikus csinálta meg tartósra.
2016. máj. 8. 10:37
 9/18 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna.
2016. máj. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Az enyém meg azon sértődött meg, hogy neki otthon nem sminkelem ki magam...

Hát ha te sminkelni akarsz akkor sminkelj :)

2016. máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!