Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg ezt itthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg ezt itthon anélkül, hogy ribinek gondolnának?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult a történet, szóval csak röviden írom le.

A legjobb barátom elhagyta miattam a menyasszonyát, a most májusban tartandó esküvőt pedig lefújták. A gond az, hogy már az eljegyzés híre után mindenki erről beszélt, mert nagy esküvő lett volna, rengeteg vendéggel...

Most mindenki találgat, hogy mi történt, tőlem is többen kérdezték, "hátha tudom" alapon, hiszen a vőlegény a legjobb barátom.


Úgy gondolom, hogy először a szüleimnek kellene tudni, hogy együtt vagyunk (az ő családja már tudja).


2016. jan. 17. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Veled jár most?
2016. jan. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, amíg készen nem lesz a lakásom, együtt is élünk.
2016. jan. 17. 11:16
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Te ismered a szüleidet. De elmondhatod, Te hogyan érzel, mit jelent ez a kapcsolat stb.

Ha elvi problémájuk van a kapcsolattal, akkor így is, úgy is ribinek fognak tartani.

2016. jan. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Lehet, hogy annak fognak tartani. Valahol jogos is.

De ez az egesz biztos nem most lepett fel, marmint, hogy van vonzalom.

Igazabol...legalabb eskuvo elott kiderult, nem ment gallyra feleslegesen egy hazassag,legalabb ott nem volt szinjatek

2016. jan. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
51%
szerintem ez nagyon jó! lehet hü**eség de igy legalább mind a ketten boldogak vagytok..és igen mond el a szuleidnek..megfognak/megfogják érteni..szerintem ez nem ribiség csak szerelem:)
2016. jan. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

szerintem egyelőre maradj csöndben.

Le fog csengeni előbb-utóbb az esküvő miatti csalódásuk.

2016. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Sztem senkinek semmi köze.
2016. jan. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Nézd nem gondolnának ribinek mert a srác döntött így. Nyilván a menyasszonyába nem találta meg azt amit ő igazán keresett és idővel igaz hogy legjobb barátod, gondolom nem régóta ismeritek egymást és szeret téged és nyilván te is őt.


Lehet a szüleidnek ez nem fog elején igazán tetszeni de nyilván nem arról van szó hogy irigységből benyaltad magad a legjobb barátodnál hogy miattad hagyja ott a menyasszonyát. És ez még mindig jobb ha 1-2 évvel később elválna miattad.


Gondolom a menyasszonya gondol rólad mindent de ne foglalkozz vele, őt is meg kell érteni hogy ez neki pocsék érzés, de sajnos ez van akármennyire is keserves de sajnos ezeket el kell fogadni.


Én is jártam hasonlóan, csak engem a menyasszonyom hagyott el egy másik srácért aki évek óta külföldön élt és sikerült elcsábítania azzal hogy van pénze, meg beadott neki sok szépet és jót. Persze azóta az exem már hazajött és fél éve megint egyre közelebb van hozzám hogy újra kezdhessük, de én már csak nemet mondok neki. Engem nagyon megbántott 1 évig teljesen be voltam fordulva és volt időszak amikor öngyilkos lettem volna annyira bánatos voltam.


Nekem azóta lett már egy új kapcsolatom lassan már másfél éve hogy együtt vagyunk. Mi megbeszéltük hogy nagy esküvőt nem akarunk mert én félek attól hogy megint úgy járok mint az előzőnél, és a jelen barátnőm is hasonlóan járt mint én, csak ő neki már az eljegyzés után lelépett a párja.

Amikor eljegyezte a párja akkor rá másnap a szűk családot hívták össze a szülőket meg a tesókat és akkor ünnepeltek, és rá 2 héttel később lett volna egy nagyobb eljegyzési party de az utolsó pillanatokban hagyta őt el a barátja mert beijedt a dolgoktól és lelépett.

2016. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

Ettol mitol lennel ribi?


Meg idoben reagalt a srac.

2016. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha már együtt éltek,úgyis tudja az egész falu; de én nem tartalak ribinek,a szerelemben ilyen farkastörvények uralkodnak. Mondd el szüleidnek, inkább jobb hogy most lemondta az esküvőt, mint fél év múlva elváltak volna.
2016. jan. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!