Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az oltozkodes mennyit dob a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az oltozkodes mennyit dob a kinezeten?

Figyelt kérdés
Enis az atlag alatti kategoriat kepviselem, raadasul csendesebb, visszavonultabb vagyok. De egyreszt nem sirok itt, masreszt probalok az oltozkodessel kompenzalni. Pl.: karora, elegansabb inget hordok, nem 5 merettel nagyobbat. Szoval az ilyen dolgokra nem sajnalom a penzt. Az oltozkodes mennyire teszik az embert vonzobba?
2016. máj. 8. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Az ápoltságot és igényességet mutathat, hogy hogyan nézel ki.

Van aki a ruhád autód házad által kategorizál, hogy elég jó az egzisztenciád, és kényelmes jó életet tudnál biztosítani a másiknak.


De kevesebben választanak így....lehet találni olyat akinek maga az éned a fontos, de ehhez nagy mázli kell.


De sajna a fejedet nem fogod tudni lecserélni.

2016. máj. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fontos. Nekem gyengéim az inges férfiak.

Nem az a fontos, hogy jó márkájú legyen, hanem hogy passzoljanak a cuccok, ne legyen túl nagy (ahogy te is írtad), ne legyen gyűrött, cipő széttaposott stb.

Sokszor szoktam a férfiak cipőjét figyelni. Nem azt nézem, hogy márkás-e, hanem hogy mennyire kényes és elegáns. Nekem bejönnek az olyan férfiak akik kényelmes, de elegáns fazonokat részesítik előnyben. A nagyon kényes, pl hasított bőr cipőnél azért elgondolkodom, hogy valóban reggelenként körömkefével pucolja-e ki... Én nem hordok sportcipőt, csak sportoláshoz, és bár nem tartom kizáróoknak, ha valaki a mindennapokban azt hord, nekem mégis egy kicsit infantilis sportcipőben járni munkába...ugyanígy vagyok a színes sportcipőkkel.

2016. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minimálisan számít, a természetes adottságok fontosabbak. Egy magas, jóképű férfi rongyokban is vonzó a nők számára, egy csúnya és alacsony Armani öltönyben sem.
2016. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kettes velemenyet osztom, teljesen igy gondolom en is:)
2016. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rengeteget. Aki slampos, igénytelen, ódivatú (nem várom el a legújabb divatot, de ne 20 éves ruhákban járjon), az kapásból hátrányból indul.
2016. máj. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3mas nem tudom te hol élsz, de ez nagyon nem így van.

Magadnak mondasz ellent, hiszen a "csak a külső számít" véleményt képviselők szokták még előszeretettel hangoztatni, hogy ha nem külső, akkor az anyagiak a vonzók.

Egyébként meg ha van egy adott helyzet, én abból a legtöbbet próbálnám kihozni... én nagyon átlagos kinézetű nő vagyok, ezért tudom, hogy sminkkel, ruhával, és hogy odaügyelek az alakomra tudom javítani az esélyeimet...sosem leszek olyan szívdöglesztő, mint egy nők genetikai adottságúaknak köszönhetően, de azzal sem érek el többet, ha siránkozom, vagy szidom a férfiakat....

2016. máj. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokat, ha önazonos és ízléses, ill. alkalomhoz illő (mondjuk kiránduláshoz nem ingben megy). Mivel nem látom, hogy áll rajtad az ing, milyen szabás, így nem tudom megmondani, hogy nálad milyen... leírásból nézve szimpatikus.
2016. máj. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!